Batıl inanç abidesi arkadaşlara sesleniyorum

olay şu muhabbet açıldığınında söyluyorum ya benim uğurlu sayım 13 diye millet bir garip oluyor 13 mu? 13 ugursuz diyorlar hayır ne alakası var anlamadım hayatımda 13 'un yeri bambaşka sevgilimle ayın 13 'unde ilişkiye başladık universiteye 13. sıradan 13. tercihimle girdim ayın 13 unde doğdum hem nedir bu ugursuz olayı ya e o zaman butun siyah kedileri katledelim kimse merdiven altından geçmesin ayna kırılmasın bırakın bu kafaları...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar mistik olayları sever...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• haklısın ama çelişki var gibi

mesela uğurlu sayım 13 demişin,bu da bir ön yargı değil mi?

tevafuken olmuş şeyler bunlar...

0|0
    0|0
    • yooo kendimi bildim bileli 13 uğurlu sayımdı basketbol oynarken bile kimse 13 numaraya talip olmazdı hep bana kalırdı :)

• tabikide müslümanız elhamdülillah.

ya zaten bende onu diyorum işte zaten ugurlu ugursuz diye birşey yoktur o rakam sadece beni motive ediyor yani mesela basketbol oynarken 13 u giyiyorsam beni motive ediyor sadece olay bu yani uğurludan kastım bu motivasyon aracım benim

• ne diyeyim:)

hayırlı geceler...

• :D 13 ugurlu rakamım :D

mesela kullanıcı adı koyarken hep glsrn13 yaparım çünkü kimse 13'ü seçmez :D

0|0
    0|0
    • ben var mıdır yok mudur diye düşünmem direk 13 u yapıştırırım :)

• 13'e devam o zaman gerçi 13 koyunca ilk bir tanımadan yaş zannediyorlar bitiyorum ona :)

• 13 yaşında olmadıgımı tahmin edebilirler herhalde :D

birkez benmde öyle olmuştu herkes çocuk çocuk demeye başlayınca anladım neden öyle dediklerini :D

• saçmalık bencede.. baska bısey degıl..

0|0
    0|0
  • saçmalııık. benim de akrep burcu olup milletin verdigi cins tepkiye benzettim :) su burclara inanlaraaa

0|0
    0|0
  • aynen bende anlam veremiyorum ya böyle seylere benim içinde 13 uğurludur

0|0
    0|0
  • Hristiyanlar korkar bu sayidan ben degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hristiyan dunyası ıcın 2 kotu yılın rakamları toplamıdır 13... 1.olarak hz.peygamberin dogum yılı olan 571 yılının rakamları toplamı 5+7+1=13... 2. olarak istanbulun fetih yılı olan 1453 yılının rakamları toplamı 1+4+5+3=13 ... 13 rakamı hristiyan dunyası ıcın bu yuzden ugursuz olarak kabul edılmıstır... bılgılerınıze

0|0
    0|0
  • Hristiyanlarda bu uğursuz kabul edilir, amerikalılar bu konuda hassastır epey. otellerde, uçaklarda vb. kullanmazlar

0|0
    0|0
  • Uğur ve uğursuzluk diye bir şey yoktur. Senin de uğurun 13 rakamı olamaz. Kader diyoruz biz ona.

0|0
    0|1
    • zaten uğur psikolojik birşeydir ben 13 rakamıyla kendimi motive ediyorum zaten olay bu

• Orasını bilemem de sakın kapılıp gitme inancından. Sen doğrusunu bilirsin.

Yükleniyor...