Terk edildim canım çok yanıyor

İlk defa birinin peşinden koşdüm ama elime gözüme bulaştırdım ve ilk defa terk edilen taraf ben oldum onu unutamıyorum geri dönüşünün olmadığını bildiğim halde sizler ne yapardınız bu durumlarda ben çok duygusal biriyim en küçük şey onu hatırlatıyor ağlıyorum gizli gizli gözlerimin sis olmasından korkuyorum sizler nasıl atlattınız bu dönemleri? Başkasını onun gibi sevebilirmiyim tekrar bana hiç mümkün gelmiyor sanırım çok zor unutucam yardımcı olun

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• gidenin peşinden koşulmazzzz

"vay kasa da sağlammış" denir yaşama devam edilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yapacak bişey yok zamanla alışacak olugunlaşacaksın zaman tecrübelerle dolu aklında olmadığı zaman unutmak kolay oluyor. şahsen 9 ay önce ayrıldım fakat 1 ayda bitti

0|0
    0|0
  • bak hepimiz yaşıyoruz farklı farklı insanları düdüklüyoruz/veriyoruz seviyoruz falan...fazla abartma yani geçiyor merak etme..

0|0
    0|0
  • zamana bırak bazı seylerı aynı ortamda bulunmayın mumkunse goz gormeyınce gonulde unutur zamanla

0|0
    0|0
  • zaman diyorum merak etme prenses bizde yaşadık bayanlar çabuk unutur çivi çiviyi söker unutma

0|0
    0|0
  • Seninki sevmek değilde ilk defa terk edilmenin acısı var, duyguların tepki veriyor bu duruma

0|0
    0|0
  • unutursun. bu kadar net

0|0
    0|0
  • Ayrılmadan önce dayak mı attı neden canın yanıyor tam olarak anlayamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi sana öyle geliyor ne desek boş unutmak senin elinde yani zamanla gecer hepimiz yasadık bende yasadım ama gercekten unutuluyor o insan artık canının acitmiyor

0|0
    0|0
  • aman boşver ya takıl sende burda bizim gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...