Tekrar üniversite yıllarınızı yaşamak ister miydiniz?

Özellikle ailesinin yaşadığından farklı şehirlerde öğrencilik yapmış kişiler,okul bittikten sonra hep o yılların özlemini çekerler.Aranızda bu durumda olanlar var mı?Oysa okul yıllarında "bitse de kurtulsak"derdik ve "okulu bitirip ne yapacaksın iş hayatı rezalet öğrencilik gibisi yok" diyenlerle de için için alay ederdim.Öğrenci evi ortamını özleyenler var mı mesela :)

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• benn şuan yaşıyorum ve çok memnunum cebm 5 kuruşum olmamasına rağmen özgürce yaşamak deli dolu gezmek tozmak hele de üniversite hayatını izmirde yaşamak gibisi yok :) mutluyum :)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• eveetttt hemde çok isterim.. daha bu akşam andım yurdu falan.. nasıl özlemişim ya ağlayacaktım resmen.. gitti gittiiiiii:):)

0|1
    0|0
  • Ben okuyorum şu anda,ailem izmirde ben istanbuldayim.

Uni hayatı başkadır hele yalnız yasayınca hele bide istanbuldaysan bambaskadir

Herkez yasasın

Tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
  • şuandada ailemle yaşamıyorum ama o en büyük derdimizin eğlenmek olduğu yılları özlememek ne mümkün

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversiteden nefret ediyorum. Örgün okumak benim için bir facia oldu. Neden memleketini yazmak yerine elin gurbetine gelir ki insan. Su an cok pismanım dua ediyorum ki son senem yoksa çoğu yerde basıp gitmiştim. Açıköğretimin gözünü seveyim ya. Devamsızlık, özlem, Hocalarla ugrasma, kitap fotokobi derdi vs. vs. İyi ya kısmet olursa oğlum veya kızım için ben yanmış oldum işte.Bir tek işe yarar yönüymüş meğer o da TECRÜBE...

0|0
    0|0
  • özluyor ınsan ya hakkaten bende evımden yaklasık 900km otede okudum.

0|0
    0|0
  • üniversiteden kurtulmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...