Kapat

Çocuğun da benden çok hoşlandığını her halinden belli oluyordu, neden böyle oldu?

Bayramın son günü sahile inmiştim. Bir çocuk dikkatimi çekti, o gün birkaç defa karşılaştık. Akşama doğru tekrar karşılaştık tamamen tesadüf eseri, sonunda peşimden gelerek konuşmaya çalıştı. Ben de arkadaşımla yiyeceğimizi isterlerse bize eşlik edebileceklerini söyledim (yanımda arkadaşımda vardı) Yedik, sonra beraber döndük. Çocuklar gayet efendi ve üslublulardı. Dönerken benimle tanıştığına çok memnun olduğunu söyledi. Arkadaşı arkadaşımın numarasını aldı, o da bana telefonumu çaldırdım ben sana numaramı vereyim dedi. Ben onun numarasını aldım, bizde arkadaşımla arkadaşına numaramızı verdik. O günden bugüne ne arama var ne başka birşey. Dün numarasını aradım açıktı neden aramadığını sordum telefon anca alabildiğini arkadaşınında rahatsız olduğunu vs söyledi. Size mesaj atmıştık bizde neden cevap vermediğinizi düşünüyorduk dedi. Ona telefonu kapatınca beni çaldırmasını söyledim, (gizliden aradım)bakalım numarayı doğrumu kaydetmişler diye ama çaldırmadı. Mesaj attım; çaldırmadın sanırım yanlış kaydetmişsiniz. Numaranı gayet doğru kaydemiştim dedi. Ve daha da birşey yok.

Bu çocukların niyeti neydi? Her peşimden gelene böyle davranıyor değilim ama çok usturuplu ve efendilerdi. Ve çocuğun da benden çok hoşlandığını her halinden belli oluyordu.Ama neden böyle oldu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yedek filan tutuyor olmasın, dallas gibi olmuş

0|0
    0|0
    • Konuşmadan mı yedek tutacak?

• şuan konuşsa ne olacak? bekletiyor uygun zamana

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• ekmek çıkmıcağını anlamıstır. yada dediğinb gibi efendi biri değildir uğrasma farklı gözle bakar bırak bu kovalamaca işlerini biz erkekler yapalım arka sokaklarda rıza babanın dediği gibi tesadüf diye birşey yoktur heleki gündü 3-4 kere karşılaşmak gibi insan sınıf arkadaşıyla bile okulda bu kadar çok karşılaşmaz

0|0
    0|0
  • SIzi basit bulmuslar, kolay tavlamislar.

0|0
    0|0
  • o gün bir kaç defa karşılaştıktan sonra akşamına tekrardan karşılaşmışsınız. bu neee leen telefon kulübesindemisiniz...

0|0
    0|0
  • ya boşver takma kafana istemiyorlar demekki sizi.

1|0
    0|0
  • medeni cesaret yoktur belki ondan

0|0
    0|0
  • yanlış vermişte olabilir

0|0
    0|0
  • Ne bilelim sen olayı bire bir yaşamış olmana rağmen çözememişsin biz hiç çözemeyiz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...