İçinizden biri uzak bir şehirde iyi bir iş teklifi alırsa, sevgilinizle beraber taşınır mısınız?

eğer içinizden biri uzak bir şehirde iyi bir iş teklifi alırsa, sevgilinizle beraber taşınır mısınız? yada beklermisiniz?

Güncellemeler:
ama sevgiliniz gitmek istemiyorsa?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Neyle geçinicez önemli, bir kere ben erkeğim mutlaka çalışmalıyım, sonra giremem ruhsal tribe.Uymuyorsa izahat ederim. Sonuçta yetişkin insan tercih yapabilir. Halihazırda şahsıma ait planlar var zaten

1|0
    0|0
  • anca beraber kanca beraber

0|0
    0|0
  • benden iyi maas alıyoarsa ev erkegi olurum :-) yemek yaparım temizlik hehehe

0|0
    0|0
  • Evet giderim hayatımı ve geçimimi kolaylaştıracak bir ücret alırsam... sevgilimle beraber taşınırım.. sevgilim gelmek istemiyorsa onada saygı duyarım zaten seviyorsa beni bekler ve saygı duyar.. eğer sevgilimle evlilik planım varsa bu işi kabul etmem gerektiğini ona güzel bir dille anlatırım zaten anlayışlı bir insansa beni anlayacaktır..

0|0
    0|0
  • O giderse birlikte giderim, gidemiyorsam beklerim. ben gideceksem ve gelmek istemiyorsa onunla birlikte kalırım... çok duygusal :) ortak ve mantıklı kararlar almaya çalışırdım...

0|0
    0|0
  • Giderim, hem de koşa koşa

0|0
    0|0
  • Ankara'dayım, İstanbul'dan aşağısı kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • basar gıderım ne yapım ıs onemlı

0|0
    0|0
  • Taşınmamam için bi denen yoksa neden taşın mıyım ?

0|0
    0|0
  • sehiri birak cok uzak bir ulkeye gittim halada ordayim yani burdayim

0|0
    0|0
  • öyle bir durum mu var ? yoksa öylesine mi sordun?

0|0
    0|0
  • maaşına bağlı.

0|0
    0|0
  • giderim, sevgilim gelmezse gelmesin napim karım mı sonuçta, ha karımsa eğer ve gelmiyorsa zaten beni sevmiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bohem olabileceksem why not <789

0|1
    0|0
Yükleniyor...