Spor bilgisi olan?

5 aydır spor yapıyorum basenlerimde sıkılaşma toplanma oldu fakat ben dikleşsin ve hafif büyüsün istiyorum şu yabancı hatunlar gibi. halterle mi yapmam lazım? ben kendim bağımsız ağırlıksız yapıyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık kullanmadan mı yapmak istiyorsun? https://www.youtube.com/watch?v=q6QLEtvGLAw bununla başla 2 ve 3. levelleriyle mükemmele ulaşırsın. Telefonuna p4p uygulmasını indir, orada hangi günler yapman gerektiğini yazar. Hem kısa hem etkili bir program. 1. level ücretsiz. Diğerlerininde hangi günler yapılacagını programdan bak, hareketleri youtubetan izle. İyi antrenmanlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaısm vucut şekliyle alakalı ama beslenmeyle daha dolgun vu hacimli görüntüyw ulaşabilrisin baırda amaça dengeli düzenli beslenmeyle doğru biçimde vcucudu doldurmaktır güzel bir antreman programıyla kombinlersen iyi bir sonuö alırsın azmini kaybetme yaşam biçimi haline getir bol su iç olmaması için bir beden yok

0|0
    0|0
  • Sıkılaşma için önce yağ oranını düşürmen sonrada kas oranını arttırman lazım. Kardiyo yapmazsan, yağ eritmezsen, egzersiz yapmazsan istediklerine kavuşamazsın. Sırf sıkılaşmak için halter ağır gelir. Aletsiz egzersizler yeterli olacaktır sana.

0|0
    0|0
  • Hocana sor.

0|0
    0|0
    • erkek ya utanıyorum popomu nasıl büyütcem mi dicem :(

• Diyetisyene başvurup Beslenme programı oluşturdunmu?
    Spor Salonundaki Eğitmeninlede bir görüş

0|0
    0|0
  • Squat yap popon için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pilates yaptim ben sende yap

0|0
    0|0
  • Sadece o bolgeyi calistirman lazim basketbol stens hareketlerine bak onlari uygula

0|0
    0|0
Yükleniyor...