Erkekler hala daha Türk kızı mı diyorsunuz bir bakın? :)

Size slav kızlarının olduğu klip atıyorum bi bakın sonuna kadar ama link , bunların kaçını boylusunu tiplisini görüyorsunuz dışarda söyleyin :) ?

Güncellemeler:
Ahh polonyalı maria yaktın beni link :)

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

• Göremezsin.Gerçek Türk kızı dediğin ortalık malı değildir.Hadi yolun açık olsun.

1|0
    0|1
    • Ortalık malı ? ortalık malı olmamanızı kim rica etti sizden olunmk. olun biz onu istiyoruz.

• Reşit olsan bile öğrencisin.ne diyecez kalk yemek pişir mi ? Soran seninde yaş 25 aralık 18-24 .Bu işte bir iş var :D

• 88 liyim yakında 25 e giriyoruz 2013 'e girince ;) , Yani öğrenciysen ders çalış işin gücün olunca imkanlarında artınca heryere gidersin, bak ben bile çalışıyorum dil kursundayım yakındada yurdışında olucam misafir aile olarak kabul edicekler beni ;)

Kızlar Ne Diyor 17

• wuuw Cok abartmayin yanlis Disardan goruyorlar cok guzel ama burda oturanlari gorseniz ruslar polonlar agizlarindaki diz bile nasil eskidenmis oyle kizlari uzun boylu guzel ama guzelleri harbiden guzel oluyor Siz birde Itallian erkek lere veya Ispanyollara bakin Hele melezse wuu beybi beybi bana bir titreme geldi

1|1
    0|0
  • sanki siz bulunmaz hint kumaşısınız turk kızlrı öyle davranınca siz adına başka bişey diyosunuz hatırlatırım!

2|0
    0|2
    • Uzaktan yakındam türk kızıyla alakam yok , başka erkeklerinde aklını çeleyim yeter :)

• bende ayni fikirdeyim hala daha TÜRK ERKEGIMI diyorsunuz be kizlar!?

1|0
    0|0
    • Onların başka çareleri yok ;)

• Biz kızların italyana erkeğine yaklaşma konusunu konuşuyorduk zaten eğer yaklaşırsa adamın ona yaklaşımını konuşuyorduk , sonra konu bana geldi

• haklisin mutluluklar

• zaten türkiyede erkek nüfuzu fazla size güle güle :D

2|0
    0|0
    • Biz ne gidecez siz gidin ;)

• Gidemiyorsunuz dimi sevgilinde çünkü seni bırakır gider onları görse :)

• asla bırakmaz boyum kısa olsada yeterince rabbim güzel yaratmış beni gözü benden başkasını görmüyor benimde ondan başkasını deli gibi aşık bana :D

• Tamam çocum sen onlarla seviş.

2|1
    0|0
  • sen de kaç tane ahlaklı,edepli kız görüyorsun bu klipte onu söyle?

1|1
    0|1
    • Ahlak ? ahlak toplum dayatılmasından oluşan saçmalıklar dizinine denir,biz böyle istiyoruz .olmazsanız kezban sınız bu kadar basit.

• Çok saçma..

Devede de boy var ama eşekler önden gidiyor.Türk kızları için.

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır..Türk erkeklerinin Türk kızlarına dönüşü için.:):)

2|0
    0|1
    • Öyledir öyle .türk kızları melek üstün ırk ya onlar .

• Ekle kardeş . yalnız bir ateist olarak yemin ediyorum :) gidice isveç kızlarından oluşan bir koreografi hazırlayım youtube koycam .nalet kezbanlar isyeeeeannn ..

• heheh bende polonyaya gidicem , netten görüştüklerim var gel diyor sana ayak masajı yaparım felan filan değerimizin bilindiği yerlere gidelim yahu ne yapıcaz burada ;)

• Birşey söylemek istiyorum cidden o beğenmediğiniz türk kızları için ölebilicek birsürü yabancı ADAM tanıyorum tabi siz kaşarları severim bilmem ne diyorsanız buyurun beyler

1|0
    0|0
  • Slav kızlarının ahlakını da görüyor musun videoda?

2|0
    0|1
  • ben güzele güzel derim

0|1
    0|0
  • Gömdün amk bizi. Haha.

1|0
    0|1
  • çoğunun sarışın olması dışında trk kızlarından bi frkları yok bence

0|0
    0|0
    • Zaten özellikleri sarışın olması ;)

• kara ten kömür saçınız kıllı döşünüz pelte gbi kassız vücudunuzla iyi bi çift oluşturursunuz dimi:d

• Bunları istiyorsak bizdede birşeyler vardır değil mi ;) , dediklerinin hiçbirisi yok bende ayrıca gözlerim yeşil esmerim sertim tam istedikleri gibi italyan diye severler beni :)

• Bisey var sandim yav

0|1
    0|0
  • belki 190 boyumuz olmayabilir zayıflık için günlerce aç gezmiyo olabiliriz silikondu estetikti bunlar da yok oramızı buramızı sergilemekten sadece seks objesi olmaktan zevk almıyo olabiliriz evet belki de bu yüzden kezbanız

5|0
    0|1
    • herşeyi anlarım da masum ha? sen inanmaya devam et hadi öptüm bye

• Masumluk bana göre açık sözlülüktür ney olmaktır o yüzden belki , iyi gecceleeerrr :)

• Slavlarda türk erkeklerini bekliyorlardı zaten :D

2|0
    0|2
    • Tabikide genelleme yapayı sevmem ama esmer severler kendileri...

• İnatçı değiliz haklıyız:)

• G0tu kurtardım yani. :)

• erkekler tutturmuş yabancı kız diye yok turk kızı kezban sizin o tarz kızları mideniz nası kaldırıyo orasını burasını açmaktan utanmayan kaç kişiyle yattığı belli olmayan biz en azından belli bi ahlak seviyesinde yetişiyoruz bu videolardan sonra hala yabancı kız diyosanız ii mide varmış tebrik ederim

1|1
    0|0
    • İşte bundan dolayı kezban diyoruzya size ,1 yıl takıl para heçelle ilişkye gelince yok olmaz hadin lan.

• Coşkun demiyelimden türk kızlarının vermemesinden yakınan delikanlı diyelim.Gizli kullanıcı resmin beni ilgilendirmiyor .önemli olan bunlar gibi açık görüşlümüsün ata demirel tabiriyle v3rc3nmi ? :)

• senin gibilere vermicem git rusla yunanla gecelik 300 dolara yat naz yok dert yok para peşin hadi ii geceler

• Hayatında hiç kız görmemiş bu bunları mı beğendin şimdi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Herşeye rağmen... Bizim kızlarımız başka... Yabancılar güzel, harika yeşil gözleri var... Ama o gözler boş bakıyor gibi geliyor bana... Bizim insanımızın gözleri sanki konuşuyor. Bakışlarında yaşanmışlık var, çektikleri acılar , yaşadıkları mutluluklar, heyecanlar, hayal kırıklıları...

4|0
    0|0
    • Kaç yabancı kızla konuştun göz göze geldin.ben sweden dan bir kızla konuştum öyle güzel bakıyorduki hormonların yerinden çıkacaktı.

• Hayatıma giren insanları skor meselesi yapmadığım için kaç yabancı kızla beraber olduğumu hatırlamıyorum.. Sana denk gelmiş... Benim beraber olduklarımın hiç birinin gözlerinde derinlik göremedim... Ya da bana hitap etmedi..

• linkiteki kızlara baktım ama yemeinle sölüorum bunlardan çok daha güzel kızlar peşimde sadece beyaz tisörtlü sarışın kızı yüzü tatlıydı fiziği değil..arkadaşım bence sen güzel kız görmemişsin =) dur sana bi iki isim veriim onlara bi bak güzel kız anlayışın değişsin =) yalnız katıldğm bi konu olablr yabancı kızlar bi adım önde gib ama bu kliptekiler değil çünkü 1 tanesi hariç hiçbiri tam anlamöıyla güzel değildi en azından benim için öle..sarahyba..isabeli fontana bu iki isme bak güzel kız hakkında bi fikrin olsun =)

0|0
    0|0
  • Bugün elektrik aldım kendisinden :) link

0|0
    1|0
  • kızlar seni tırmalayacak gizli :)

1|0
    0|0
  • isterse altın kaplama olsunlar kac yazar ? bizleri en iyi anlayacak sadece türk kizlaridir bir teline degismem kizlarimizi . Tür kizi bir tanedir candır herşeydir . Fedakardir vefalidir anlayislidir. İstisnalar haric lakin istisnalar kaideyi bozmuyor :)

3|0
    1|0
    • Oda senin cahilliğin dediğimden bunu çıkardıysan.

• Bende onun oğullusundan sana gönderiyorum=)

• tebrik ederim gelisme var sen yola gelirsin yakinda

• hala türk kızları denilebilinir.

link

link

link

euro 2012 maçları oynanırken isveç ukrayna maçını izlemek büyük keyifti bunu da not düşeyim

1|0
    0|0
  • şunu ayırt etmemiz gerekiyor bence. bu bir klip ve bayan arkadaşların genel kanısına katılmayarak söyleyebilirim ki, bu klip bizim birkoç klibimize göre ahlaklı... diğer taraftan fiziksel özelliklere bakarak erkeklerin yorumlarına karşı çıkıyorum, türk kliplerinde de bu ayar çok güzel kızlarımız var. bence bu bir kıstas değil.erkeklerde bayanlarda kendi açılarından olaya bakmışlar ama daha objektif olmak lazım.

1|0
    1|0
  • klipte gordugunuz sarkıcı Beatrice Andrei olup benim arkadasımdır. kendisi Romanya- Bukreşten. atletizmci model ve sarkıcı. Adi Cirnaru adında nisanlısı var. uzun suredir birlikteler ve cok güzel ilişkileri var. sizin bahsettiginiz ahlak anlayısı dans edip mini etek giyip klip cekmesiyle ilgiliyse yuh derim. cogu sessiz masum duran Turk kızı ondan daha kasardır. bu işin milliyeti olmaz!

bu da inanmayanlara asıl ismi bu. faceten ararsanız bulursunuz. profil resmi nisanlısıyla birlikte cekilmiş!

Bu kıza kasar diyen kız kendi bas kasardır!

0|0
    0|0
  • Bizim marketin müşterileri hep bunlardan hepside türk nolmuşkine

0|0
    0|0
  • Bizim insanımız olsun, Türk Kızı olsun.

3-5 tane güzel kızı görüp de onca güzel Türk Kızlarını bir kenara atmak olmaz.

1|0
    0|0
  • Ruslar candır ya.

0|0
    1|0
  • Bunlar bize bakmaz :(

2|0
    0|0
  • Türk erkegine en sadık bayan rus kızlarıdır :DDD

0|0
    1|0
  • İzmirde o kadar çok güzel kız görüyorumki okula gidip gelirken şaşarsın

0|0
    0|0
  • Türk kızı diye birşey yoktur,onun ismi 'kezban' dır başka bir ırktır.Dişi yerine sayılmaz (yabancı ırk değmemişse melez yani ozaman olabilir)Madalina ghenea tek geçerim ;isveç kızları şahanedir.

0|0
    7|0
  • Sirf bu yuzden alman bir kizla evlendim ve iyikide evlendim avrupa kizlarini her anlamda tek gecerim ;) bizim kizlar ellerine su dokemez...

0|0
    0|0
  • Sende bunu izle link davay davay

0|0
    0|0
Yükleniyor...