Erkekler, iddda ms0 beraberlk neden oynamıyorsunuz korkulacak ne varkı ben 10 ms0 tutturdum 362 mılyar kokladım siz nediyorsnz?

her cuma sıze bedava hayrına 5 ms 0 verebılrım ıstersnz 4 le baslarız ılk hafta 250 alırz dıger hafta 4 taneye 20 basarız 2 bın alırz 5 taneye 20 basarız 4 bın falan alırz korkulucak bırsey yok bı takım maca cıkıyor berabere kesın gelıcek dıye bırşey yok ama mantık yuruterek o takımı buluyorum ekleyın nazmifcb@hotmail. com facebook sızede her perşembe aksamı macları atım ZENGIN OLSUIN ARTIK HERKES !

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• Daha bugün tek mactan yattim :( hayrina mi vercen maclari yoksa para istiyenlerdenmisin?

0|0
    0|0
    • OLUR FACEN YOKSA BURDAN ATARIM 5 TANEE

• Valla çok iyi olur kanka istediğin zaman burdan söyle ben hergün giriyorum buraya zaten :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Tuyoları paylaş burada

0|0
    0|0
  • bunun gibilerini bırakın beyler. ekleyecek sizi sonra banka hesabına 50-60 para isteyecek. kuponların kesinliğide yok zaten hiçbir zamanda olamaz. adam kendi sürekli tuttursa neden başkasına vermek istesinki. zengin adam bencil adamdır. uyanık olun biraz :)

0|0
    0|0
    • sen bılrısın BEDAVA MAC ıstrsn verım abı her cuma 5 ms0 lıgler bıtmeden ıyı b ı tatıl yapalım <3 artık

• Faceten mesaj attım.

0|0
    0|0
    • yanlş atmssn abi nazmifcb@ bmw x6 kapaklı

• 5 MS0 verıcem 3 lira da atablrsn 10 lıraada

• İlk kupona 3 atalım tutarsa gelen parayla 10 basarız. 5 tane MS0 riskli değil mi biraz?

• O kadar iddaa oynadım bir insan her seferinde tek gol ya da tek maçdan yatar mı arkadaş? Bana iddaa demeyin sinirlerim bozuluyor

0|0
    0|0
    • tek maçtan cokk yatım bende olr şans ısı bıraz 6 ms0 yapmstm 5ı geldı sonuncusu 90 + 4 de 1 0 oldu yattı 2 bın 400 cıvarı alıcaktm :D

• bedava nazmifcb@ face ekle 2 ayda 10 bıne cıkartabılrm snn parayı kardş ılk kupon tutusun gerısı kolay 20 basarız 4 bın alarız 50 basarız 10 bın 100 basarız 6 ms 0 a 120 mılyar alırz ms0da benden daha ıyısı yok !

• Facem yok whatsapp var mı

• iyi işte niye milleti kazandırma ihtiyacı içindesin ki

0|0
    0|0
    • calısmaları benı uzuyor ıdda varken calısmak bence cok saçma

• Cenabet sansidir kardeşim :D

0|0
    0|0
    • YOO ISTESEM HERH AFTA TUTUTRURUM :) çok formdayım bılmıosn kardeş püf noktam var <3 dunyada kımse bılmıoyr

• 362 milyar aldın sonrada tatil bileti alıp buralardan gitmek yerine gelip bize tüyo mu veriyorsun. bırahhh şimdi

0|0
    0|0
  • Çocukları pistten alalım

0|0
    0|0
    • sen bu kafayla devam et çalış omrun boyunca ben x6 alıcam BMW ıdda sayesınde sen hala 1 mılyar ıcın cals :D

• harbimi l*n 300.000 tl mi cidden e o zaman çalışmana gerek bile yok

0|0
    0|0
    • evt faceye ekle senıde BEDAVA DAN ZENGIN EDICEM KARDSM ekle abi nazmifcb her cuma 5 ms0 1 mılyar sonra 20 bascaz ucucza< <3

• tm cuma gunu mesaj atarm macları atrıcma

• Sütlü köpüklü kafasıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...