Zayiflamak icin yaptim ama?

Kizlar kilo vermek icin 57 kiloydum spora ve diyete baslamistim herkesin hayalindeki fizigi istiyordum ince bir vucut buyuk gogusler buyuk kalca. İstedigim gibi kilo verdim 52 kilo oldum amaaa kalcami basladigimda olcturmustum 91 cikmisti bugun olcturdum 75 cikti ben kalcalarimi toparlamak istiyordum. Kalcalarimda incelmiss:( neyapayim ben simdi

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Squat yapmalısın.
    Squat kalça yapmak için en idealdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• canım beslenme konusunda değişimlerle dengeleyebilirsin yani olay dengeli beslenmede biter dengeli ve düzenli beslenmeyi yaşam felsefesi haline getir ve spor yap burada belirleyi olan kilo frğildir kilo şalırtıcıdır önemli olan vucut oranıdır yağ oranını düşük tutup ölçü alırsan başarıya ulaşmış olursun

0|0
    0|0
  • kendi elinle o güzel vücudunu kalçalarını mahvettin yani? Aptallığına bravo

0|1
    1|0
    • Sporla nasil inceldi anlamadm ya

• Diyet yüzünden oldu o spor yüzünden değil, senin kilondaki biri sadece spor yapmalıydı, bu bile yeterli olurdu o bomba vücuda kavuşman için!!!

• kalsın bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Hehehehe yazık oldu popuya 😂😂

0|0
    0|0
    • Cok sacma oldu yaa guzellesmek icin gittik olanida kaybetmisiz farkinda olmadan:D

• Öyle oluyor şimdi squat çalış biraz belki toparlarsin

• Squat çalış

0|0
    0|0
  • sen direk g*tten vermişssin canım kilolarını. squat düzeltir.

0|0
    0|0
    • Hayir ya cok az zamandr yapiyorum cok sasirdim. 12cm kalcadan inceldi iste bacak 7cm incelmis belim 58e dusmus. Cok kilo vermek istiyodum ama buda nebiliyim cok ince oldu sanki

• yani biraz incelmiş sıkıntı.

• Senin hiç bir şeye ihtiyacın yok bence 👍

0|0
    0|0
  • sende öyle ol boşver

0|0
    0|0
  • Sekince düzelirler 😂😂

0|0
    0|0
  • şükret

0|0
    0|0
  • diyet yapmamalısın artık zayıflamak istiyorsan belini inceltecek hareketleri düzenli uygula yeter. kalça için squat yap belki tekrar büyür 95 olsunlar :( hiç kalmamış.

0|0
    0|0
    • Ya belimde 58e dusmus ben bacakalarim incelsin istiyordum enaz bacaklarim incelmis. Kilo mu alsam tekrar buyuse

• beslenmene biraz dikkat et düzelir. eğer belin kalınlaşmaya başlarsa dediğim gibi sadece günde 10 dk bel hareketlerini yapsan yeter.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildigin gotten vermişsin kiloları sen ya

0|0
    0|0
    • Yok ya heryerden gitmis nasil bukadar incelmisim anladim bacaklar 7cm incelmis kalca 75e dusmus iste bel 64ten 58e dusmus bilmiyorum balik et daha mi iyiydi bide ona dot demesek azcik kibar olsak:)

• 58 bel ne demek ya çok ince geldi şu an bir kendi belime bakıyorum bir de 58i düşünüyorum ince yami güzel bence sevinmelisin döt için de squat falan diyolar hiç denemedim ama buyurse bana da söyle başlayın

• Bitek bacak incelsin istiyodum degisik oldu evet deniycem squati yazarim yarari olursa

• Squat yap

0|1
    0|0
  • Spor ve diyetin uyumlu değil demekki seni sıkılaştıracagına direk zayıflatmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...