Günlük egzersiz neler yapıyosunuz?

evde sahilde kısaca günlük yasamınızda diyelim ne tür ezgersizler yapıyosunuz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Rutin antremanlar yapıyorum haftanın 5 günü tek bölge olarka vucudumu çalıstırırm ayriyeten 5gün içinde hergün tempolu 20 dk kardiyo yaparım ve antreman öncesi ve sonrası esnetmemi yaparım gun aşırı bir gun oblik bir gün karın çalıstırım ama bu şar hiç bir zaman iyi bir vucut insa etmek için yetmez olay en önemli kısmı vucudu iyi beslemek ve dinlemktir vucudunu dinledirip iyi beslersen daha fit sıkı güzel bir vucut sağlarsın ve günde en az 4 lt civarı su içerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Beyin egzersizi yapıyorum ben; düşüne düşüne beynim iskelete döndü, bir deri bir kemik kaldı şerefsizim.

0|0
    0|0
  • İşten eve gelip. Yemekte dustu saat 7 oldu. Çok zaman yok o yüzden. 10*3 barfisk 50*3 şınav 12*3 dumbell bir kas gurubu 8 Minute abs videosu tamamdır :)

0|0
    0|0
  • Sabah kalkiyorum pide yiyorum ogle eknek arasi atistirma tvnin basina gobehimi kasiyorum bu cok etkili bir kas calistirma oluyor ve gece bool boll horluyorum bu da diyaframi aciyor:)

0|0
    0|0
  • nefes alıyorm da yeterlı olmuyo sanrm :D

0|0
    0|0
  • günlük değil de gün asırı 150 tane sınav 200 mekik 120 ters mekik. bir de mastürbasyon (in iyi yağ yakma yolu buymuş)

0|0
    0|0
  • dambıllarla yumruk calısıyorum sınav mekik falan dostum.

0|0
    0|0
  • Kol omuz süper kol omuz seti bide karın

0|0
    0|0
  • haftada en az 3 gün vücut ağırlığımla çalışıyorum bana yetiyor

0|0
    0|0
  • 2 gündür ortalama 10 metre yürüyorrum

0|0
    0|0
  • Her sabah mekik ve ters mekik yapiyorum

0|0
    0|0
  • Hergun duzenli olarak yataktan cikmiyorum

0|0
    0|0
  • Yazın bir şeyler yapmayı düşünüyom şu an sınavlarım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evde sabah aksam 20 kez squat hareketı yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum :(

0|0
    0|0
  • haftada 3 4 gün 1 buçuk saat tempolu yürüyüş, hergün mekik ara sıra da squat

0|0
    0|0
Yükleniyor...