Sevilmek için illa kaşar mı olalım?

bugüne kadar hiç yalnız bırakmadım iyi gününde kötü gününde yanında oldum aldatmak yada başkasıyla olmak aklımın ucundan bile geçmedi gerçekten çok sevdim ve sadık kaldım..ama o ne yaptı? meğerse bnle çıkarken eski sevgilisylede konuşmaya çalışıyormuş öğrendiğim an ayrıldım kuzenimede o beni kaybetti demiş bi insan nasıl bu kadar yüzsüz olur! dilerim bi gün karşısına onun gbi bi yawsak cıkar neler cektiğimi anlar! çok üzülüyorum böyle olmasnı hak etmedim insanlara güvenim kalmadı yıkldm resmen..eski sevgilisinide tanısnız kız kaşarın teki neler yaptını duymayan kalmadı anlamadqm icin niye öyleler daha cok sewiliyo? soruma gelince unutmak icin ne yapmalıyım ve sizce pişman olurmu yüzük bile takmıstık..aklıma getirmemk istiyorum ama aklımdan cıkmıyo.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki elemanı bilinç altında seni sevmek senle bir hayat yaşamak yokmuş kaç yıllık bir ilişkiniz var bilmiyorum ona göre çok birsey diyemiyorum ama . bi kasar la çıkıyor diyorsun buna yorumumda sevgilin kendisine verecek bi kız iştiyormuş demekki inşallah sana deger verebilecek birinle bir hayat kurarsın

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim cıkıyo demedim konusmak istiyomuş dedim ama bilemiyorum hak ettiğini bulsun insalh

• tam tersi hemen cevap veriyorum ilşkmz yolundaydı zaten yada ben öyle zannetmişim birden bire böyle oldu

• ya bosver o zaman o senin degirini anlamamış illaki sana deger verecek birileri çıkar hiç acele etme yasında genç galiba bundada vardır bir hayır allah gönlüne göre versin insallah

Erkekler Ne Diyor 13

• aklına geldiği zaman kendine bi sor..!aklımı meşgul etmeye değermi die ?

böyle saçma sapan bir şeyi sakın aklından geçirme olduğun gibi kal bir insan yaşıyorsa şerefi onuru için yaşar ve unutmaki bir insanın yaşayıp yaşamadığını anlamak istiyorsan onuruna bakacaksın eğer hala onurunu korumuşsa yaşıyor demektir...kaşar olan kızlarada özenme geleceği olmayan kızlardır onlar

0|0
    0|0
    • özenmiyorum ama böyle el üstünde tutulmaları zoruma gidiyor.. teşekkür ederim

• rica ederim... kim el üstünde tutuluyor ya aklını kullan arkadaşım hepsi bi yere kadar öyle tutulurlar bi yereee işleri görüldükten sonra tekmeyi yemeye mahkumdurlar

''yüzü güzele 40 günde doyulur huyu güzele 40 yılda doyulmaz'' derler atalarımız bi şerefsizin yaptığı şerefsizlik için huyundanmı geçeceksin? unutmak kadar kolayda bişi yoktur unutma

• Ben de bazen kendi kendime diyorum, "sevme, kullan el üstünde tutul" diye ama olmuyor işte... Her insanın bir karakteri var... Yalnız kalmak, sevilmemek pahasına kişiliğinden taviz veremiyor işte...

0|0
    0|0
    • karakterim müsade etmiyor zaten artık şuna inanıyorum gerçekten sevmyksn her türlü şeyi yapcksn ama sevmiycksn anca böyle değerli olursun

• Kendine haksızlık ediyorsun... Herkes kendisine yakışanı yapar... O yadırgadığın "adilik" ona yakışmış ve senin kalbinde pırıl pırıl duruyor saflık...

• evet benm qözümde hrkes kndi dğerni kndi belrler ayrlrken suçlu benimsm qbi üstüne küfretti yazklar olsn

• yapılacak şeyler:

1- ortak olan herşeyden kaç... (gittiğiniz cafeler,gezdiğiniz yerler,sokaklar v.s)

2-hatıraları yok et tamamen temizle

3-soğumaya çalış canını yaksada yaptıklarını kendine yedirme

4- En önemliside bu... ZAMAN... zamana bırak.. o herşeyin ilacı... uzun oluyor ama güçleniyorsun..

0|0
    0|0
  • Kıymetini bilmemiş ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Kaşar olmak yada olmamak işte bütün mesele bu :) şaka bir yana eleman seni sevmemiş seven insan eski sevgili felan dinlemez, erkek milletinin sevmesi için en azından kendi adıma konuşuyorum her anlamda yeterli olmalı ( güzellik, çekicilik, seksi olması, kültürlü olması bla bla bla ) içine sinmeliki göz dışarda akıl başka yerde olmasın konu açmaya bile değmez aslında bu şahıs seni gerçekten seven biri tavsiye edilir.

0|0
    0|0
  • git anasının yanına böyle evlatmı doğurulur de . senin oğlun gibi bir şerefsiz yüzünden insanlara bakış açım olumsuz yönde değişti de. gerekçelerini anlat hakkını helal et de sende helal et hakkını ve bir dahada yüzlerini bile görme. unutursun şüphen olmasın.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalıp en güze cevabı vereceksin.. hiç birşekilde iletimde bulunmayacaksın.yaşadığınız ve yaptığınız yerlere gitmeyeceksin ona ait birşey olmayacak çevrende... gerekirse telefonu atacaksın çekmeceye orada duracak.. Kitap oku, dergi ,oku internette genel kültür çalış Türk tarihini araştır, Spora başla rejim yap bir gaye amaç edin... ve zamanla herşeyi unutacaksın.. emin ol kimse vaz geçilmez değildir..dünyada unutulmayacak insan yoktur yada nesne

0|0
    0|0
  • öyleler daha çok sevilyo.çünkü veriyor.bir erkekte öyle biriyle birlikte oluyosa amacı belli yani.seni demekki hiç sevmemiş bea... insan sevince inan cinsellik en son aklına geliyo :)

1|0
    0|0
    • vermek marifet değil ki sevdiğine sadık kalabilmek marfet.napalım sevgimi anlamadı baska care bırakmadı

• bencede tebrik ediyorum böyle kal

• boş vereceksin

• seni yaşadığını yaşayan erkekler de var.onlar ne olmalı sence.takma.değerini anlar

0|0
    0|0
    • anladığı zaman ben olmazsam? sevmiyorum desem yalan olur aptal gibi seviyorum hersey icin gec olmadan düzelsin istiyorum ama ne bileym karmasık duygular içindeyim bi yandan da artık olmaz diyorum

• bende senin gibi oldum bi zamanlar

• kaşar arada sırada istenir ama beyaz peynir hep ilk sıradadır.

bozma sen kendini.

böyle kal

0|0
    0|0
  • arık sewgye deıl verene bkyrlr sewgnın ne onmı warkı o mntıkla kımseye hddnden fazla deger wermcksn o sana weryrsa werceksn

0|0
    0|0
  • Kaşarlar sevilmek için değil s.kilmek içindir.

1|0
    0|0
  • Acı gerçek.Bu devirde artık verene bakılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle her kızın karşılaştıgı sorun sakın ona muhtaçmış gibi gözükme allhından bulsun böylelerdir bu arada asla bekleme sana geri dönmicek ewet illa kasarlık olmak grk galiba ama hata sende bnce eger sevmeseydin saygı duymasaydın onu yapmazdı ,sende arkadsından vursaydın keşke hayat eminim çermesini takar..unutmak içinde bişiye grk yok biptir et ona mutlu gözük bide çikolata ye :)(kusra bakma sinirlendim yazamadım cok yardımcı olamadım:()

0|0
    0|0
    • çıktığım insanı sevmicemde kimi sevicem ki sevmesem cıkmazdık zaten..sorun değil iyi konustun aslında teşekkürler canım...

• :))tatlı senii:)

• sende öylesin teşekkürler :))

• Bu devirde kimseye güvenmiyceksin ama yapamiyoruz maalesef birde karsimizdaki sevdigimiz kisi olursa tam baglaniyoruz dürüstler sadik insanlar hep kaybeder bu hayatta biraz zor olucak bu olayin etkisinden kurtulman ama söyle düsün o kisi senin hayatindan gelip gecicek olan bir sahis idi... hayatta bir basamak daha yükselip olaylara bakis acini degistirmene dahada olgun bakmana sebep olur...

1|0
    0|0
  • ya ben anlamıyorum, neden illa ki erkekleri mutlu etmek için biz değişiyoruz? neden erkekler sahip biz onların malı gibi görünüyoruz? allah sahibine bağışlasın derken bile kızları aşağlama var. aşağıdaki çoğu yorum kısa ve öz onu açıklıyor. yok beyaz peynir yok kaşar falan... iğrençsiniz ciddi ciddi hastasınız. ne zaman millet kadınların değerini anlayacak onlara insan gözüyle bakacak bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • olduğu gibi kabul et seviyorsan ... karakterli ol.. pişmanlıklarıyla başbaşa bırak.

0|0
    0|0
  • bir daha sevgilin olursa böyle etrafında fır fır dönme eğer emek vermeseydin şimdi bu kadar üzülmezdin gerçekten bu devirde çok zor önemseyip değer verilecek birini bulmak

1|0
    0|0
Yükleniyor...