Spor salonuna giderek?

Spor salonuna giderek daha kolay kilo verebilir miyim? 8 kilo vermek istiyorum 2 ayda verebilir miyim sizce? Ama kilo vermek istiyorum kas yapmadan beni bilgilendirir misiniz lütfen ya icime kapanık bir insanım yürüyüse cıkamıyorum spor salonunda yapabilirim gibime geliyor aylık ücreti felan ne kadardır?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet verebilirsin ama eğer gerçekten kısa zamanda en iyi sonucu günde sadece 20 dakika ayırarak almak istersen crossfit yap

0|0
    0|0
    • Evde mi?

• Araştır bir sonra gel geri buraya

• Arastırdım tesekkürler :-D

Erkekler Ne Diyor 14

• Hoplasan zıplasan bıle ıkı ayda verırısın o kiloyu.

0|0
    0|0
    • Emin misin :/ spor salonumu yoksa zorla da olsa yürüyüs mü karar vermem lazım artık :/ :/

• uzun vadeli düşünmek lazım yaşam biçimi gibi düşünüyorsan ılla ki destek şart. spor salonu.

• boşyere paranı spor salonlarına harcama derim evde günde 100 tane mekik çeksen yeterli olur kas yapmazsın sadece yağlarını eritirsin

0|0
    0|0
    • yok öyle olmuyor ya

• Mekik bir oturusta 50 tane cekebiliyorum ama iste sıkılıyorum :/ kosunca insanlar manyakmıssın gibi bakiyor deli oluyorum :D

• tamam iste sabah aksam çek yeter ama fazlada yeme özellikle yağlı yiyicekler falan filan

• spor salonuna gore değişiyo ya bazıları aylık 60-80 değişiyo bazıları lüks mekanlar aylık 200-350 arası işte

0|0
    0|0
  • 2 yıldır fitnes e gidiyorum verirsiniz çok rahat bir şekilde düzenli bir şekilde giderseniz çok rahat verirsiniz ama azim etmeniz gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede veririm , düzenli gidersem kesin verir miyim ve her aksam gitsem bir sey olur mu

• 2 ayda verirsin en geç azim edersen 1 ayda da çok rahat verebilirsin akşamları gitmeniz yeterli koşu bisiklet ve mekik çekerek düzenli bir şekilde çok rahat verirsiniz. bide kendinize göre sabah öğle akşam menülerini düzenleyin akşamları aparatif atıştırmalık bişeyler yiyin ekmeği tamamen kaldıramıyorsanız az yiyin ve beyaz kısmını kesinlikle yemeyin. : )

• Kas zaten 2 ayda istesende yapamazsın. İki ayda 8kg verebilirsin

0|0
    0|0
  • zor ama hayırlısı be gulum : D

0|0
    0|0
  • Mesaj olarak yazarsan yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • interval antrenmanlarını araştır internetten daha fazla yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Spor yaparak kilo verilir tabii. Sporsuz kilo mu verilirmiş? =D

0|0
    0|0
    • Bazıları gittigi halde veremiyor yaa :/ :D spor salonunda veren var mı merak ettim :D :)

• Sana halter kaldır kas yap demedim zaten koşu, mekik şınav falan yeterli. Yarın yazıl. P. tesi başla. =DD

• Bakalim :D ayyy😂

• Spor salonu vücudunu forma sokarken kilo verdirir bunun içinde hafifde olsa kas yapman lazım

0|0
    0|0
  • güzel programlarım vardı aslında ama araki bulasın :)

0|0
    0|0
  • 1 ayda çok rahat verirsin
    Salonda biraz tempolu çalışırsan 20 gün

0|0
    0|0
    • 1 ayda veremem ya imkansız 😱

• 50 ile 100 arası kaliteli ve orta seviye salonlar olarak değişiyor internetten arastır

0|0
    0|0
  • Evet verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Verebilirsiniz, düzenli beslenme ve iyi bir spor programıyla iyi bir sonuç elde edersiniz, fiyatlar bulunduğunuz şehire göre değişir, size en yakın salona giderek alabilirsiniz bu bilgiyi..

0|0
    0|0
    • Tesekkürler evin yakında bir tane vardı kapandı baska nerede var bilemiyorum :D :( 2 ayda verebilir miyim ki giderek siz hic gittiniz mi

• Gittim, ben taekwondo yapıyorum, dolayısıyla kiloma dikkat etmem gerekir, o nedenle giderim ara ara, düzenli spor yapıp boğazıda tutarsanız rahat verilir..

• 2 ayda 8 kilo vermek sağlıklı gibi duruyo. Bence arada yürüyüşe çıkman şart mesela ben her gün çıkarım içine kapanıkla alakası yok bunun kimse laf felan diyemez yani. İçine kapanık bir insan spor salonuna bile gidemez ayrıca. Bu yüzden diyet ve sağlam bir sporla rahatlıkla verirsin. Ücretler değişir

0|0
    0|0
    • spor salonuna giderim onu biliyorum kendi basıma yürüyüse baslayınca devamını getiremiyorum spor salonunda kosu bandı felan daha iyi adapte eder beni diye düsünüyorum dıs görünüsümü sevmedigimden dısarda rahat edemiyorum

• Çok düşünürsen hiç kilo veremezsin. Çok düşünme sanki sağlığın için yapıyomuşsun gibi düşün :)

• Haklısın aynen öyle oluyor :) :)

• Diyet + Sporla işini 8 kilo verebilirsin. tabi bu birazda senin azmine baglı. :)

0|0
    0|0
  • isvec diyeti ile 13 günde 7 kilo verebilirsiniz diyo.. bende yarin baslayacagim bakalim

0|0
    0|0
  • canım benim verirsin ben 86 kilo ile spora basladim şu an 64 kiloyum 4 ayda yoğun bir spor ile verdim. ki benim metabolizma hizim yavas olmasina rağmen. gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...