KS'den sizin yüzünüzden ayrılan ya da ayrıldığını düşündüğünüz biri ya da birileri oldu mu hiç?

Bu siteden sizin yüzünüzden ayrılan yada ayrıldığını düşündüğünüz biri yada birileri oldumu hiç?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• sevgilim tesadüfen google da aradığı bişeyde benim yorumuma bir kez daha rastlarsa ben olduğumu anlar işte o zaman ben olabilir :)

0|0
    0|0
  • Birine çok sinirlenip üyeliğimi kapattığım oldu ama sonra geri döndüm.

0|0
    0|0
  • Oldu. Hak ettiler demek ki. Ben sadece saygısızlıklarını şikayet ettim. Moderatörler gereğini yaptılar...

0|0
    0|0
  • hayr.bence bu konularda herkes çok dikkatli olmalı.çünkü insanlar çok etkileniyo burdaki fikirlerden.kararlarını bazen ona gre veriyolar.kimsenin hakkına girmemek lazım.

0|1
    0|0
  • gidip geri geldım :) benım yuzumden bırılerının ayrıldıgını sanmıyorum sadece sınırlenıp arkadaslarının arasından cıkardıgını soyleyebılırım :)

0|0
    0|0
  • yooo olmadı daha yeniyim olmayacağı anlamına da gelmez heralde.. hehe yaşasın kötülük deermişim... :))

0|0
    0|0
  • hayda buda nerden cikti

0|0
    0|0
  • yooo olmadı hiç

0|0
    0|0
  • yo biz fikrimizi söyluyorz silah zoruyla yapcan demiyorz karar kendilerinin

0|0
    0|0
  • olmustur belki de ama benim yüzümden degil belki benim sayemde ayrılmıslardır.

0|0
    0|0
  • Hayır, ne haddime.

0|0
    0|0
  • gunah kecici ilan edilebilecek biri idim. artik degilim. evli mutlu cocuklu mode on.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...