Google'ın bugün için yaptığı doodle'a bakar mısınız?

Google doodle'da ne görüyorsunuz ? link

Güncellemeler:
Sosyal medyada bu doodle la ilgili biseyler donuyor. Karanlik tarafa iyiyce bi bakin.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• sembol savaşları sadece google da degıl tum fılmlerde ınternette sureklı vardır sanmasınlar bızım bu savasa karsılıksız kalıyoruz bır cok fılmdede sembollerımız yerındedir :)

1|0
    1|3
    • Ben bizimkileri pek goremiyorum . Ornek verebilir misin merak ettim .

• Sevdim bu soz iyiymis :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Ortada ne sub. mesaj var ne de bir şey. İki üç illüminati video izleyen herkes uzman olmuş. Zaten insanların böyle bir sorunu var. Sıfır bilgi, çok fikir.

Oradaki kuleler eski şato betimlemesidir. Kont Drakula dediğin şatosunda yaşar ve öyle betimlenmiştir. Bu Vlad Tepeş'e kadar giden hikayedir. Roman ve bütün vampir olayı Vlad Tepeş/Kont Drakula'dan gelir. Eğer Vlad vampirse Fatih Sultan Mehmet de tarihteki vampir avcılarından biri olmuş olur ve o söz konusu kaleleri yerle bir etmiştir. Vlad Tepeş'in Fatih Sultan Mehmet'ten ödü kopardı sonunda da kellesi Fatih'e hediye olarak verildi.

Kule meselesi anlaşılmamışsa hala gidip subliminal diyarında yaşamaya devam edin.

Gelelim Hilal konusuna.. Tabi okült tarihten bir haber olan halkımızın, okült bilgisi sadece hoca muskası ve cin hikayeleri olduğundan (aslında daha zengin okült birikimimiz var ama ilgi yok) Ay şekillerini bilmemeleri normal. Büyü, paranormalite vs. gibi konularda Ay her zaman kullanılmış ve sembol değerleri de verilmiştir. Büyüyen Ay, Küçülen Ay, Dolunay, Aysız gece vs. hepsinin temsili vardır. Batı okültizmine göre sağa bakan Hilal ölüm ve tohumların yeniden doğuşunu anlatır. Vampirleri de zaten ölüm uykusuna tabuta yatan sonra uyanan vs. olarak biliriz. Bu konuda daha detaylı bilgi isterseniz bu topraklardaki Havass ilmini de inceleyebilirsiniz..

Uzun lafın kısası biraz bilgi göz çıkarmaz, açıp okumaktan ve araştırmaktan korkmayın ölmezsiniz. Boş yorum yapıp kendinizi cahil duruma düşürmeden önce biraz araştırın. Bilginiz yoksa da çamur atmayın. Yok gizliymiş yok subliminalmiş yok bilmemneymiş. Artık bunu her şeye yapıştırdığını görüyorum insanların ve hayli asabımı bozmaya başladı bu iş.

0|0
    0|0
    • Sembol bilimcilik oynamak istiyorsanız Osmanlı Armasını inceleyin. Sağa bakan, Sola bakan ve Üste bakan Hilal hepsi bir aradadır. Sola bakan Hilafet, Sağa bakan Osmani, Üste bakan ise asıl gizemli olanıdır. Peki neden sağ ve sol ayrımı var o hilallerde? Neden daha sonra Sağa bakan seçildi Cumhuriyet için?Daha kökünüzü bilmeden daha gözünüzün önündeki bilmeden uluslar arası sulara açılmayın. Komik oluyor sonra.

• Ayrıca Google nedir ne değildir ben onun hakkında yorum yapmadım. Orada bir etiket örneği vardı onu sormuşsun ben de onun üzerine yazdım. Daldan dala atlamayalım. Örnek üstünden konuşuyorum gerisi başka meseledir.

• Bütün bunların yanında tek bir konferansa katılıp ''benden daha çok biliyormuşsun'' önermen de neyin ne olduğunu anlatmaya yetiyor. Karşına çıkan insanları bilmeden ne de güzel bilgi ölçmesi yapabiliyorsun? Suç sende değil, üniversiteleri bu hale getirenlerde gerçi. Neyse ben alacağımı aldım sizin gibilere mesnetsiz saldırgan boş komplo teorileri ver gerisine karışma. O zaman profesör de oluyorsun saygı da görüyorsun. Gerçek bilime yaklaşmayın emi? Ölürsünüz ne me lazım!

• Subliminal olarak çok etkilendim, gece kedi kestim. Bir daha da google'a girmem.

0|2
    0|0
  • Tamamen tesadüf, o kulede minareyse ben ne olayım :D

0|1
    1|0
  • bram stoker Dünyanın en çok bilinen romanlarından Drakula (1897) ‘nın yazarı

0|2
    0|0
    • türk bayrağı gibi bir şey var

• Evet aynen oyle. Turk bayragi. Arka planda da cami minare var. Drakulanin da kim oldugunu tahmin etmek zor degil. Aydinlik tarafta da batili egitimli insanlar var.

• bir sosyal medya oyunun daha :) ya arkadaşlar bunlar sizi kandırıyor kanmayın sosyal medyanın balon iddalarına

0|1
    0|0
    • Ne yalani soyler misin ilk baktigimda ben de fark etmistim. Olanlardan haberim olmadan hem de. Subliminal mesaj denilen kavram artik bi komplo teorisi degil.

• Subliminal manipülasyon hiçbir zaman teori değil, yüzyıllardır kullanılan bir tekniktir.

• ama b usosyal medya şişirmesidir kanmayın böyle şeylere

• Naıl ne görüyorsunuz baktım Google altında Türkiye onun altında arama satırı onunda altında Googlede ara yanında kendimi şanslı hissediyorum yazıyor

0|0
    0|0
  • bende gözükmüyo

opera mı açmıyo ne

0|0
    0|0
  • Drakula İstanbulda diye bir film vardı onu hatırlattı bana :))

0|0
    0|0
  • bildimiz google

0|0
    0|0
  • Hilal var o gözüme çarptı telefondan giriyorum anca onu gördüm :D

0|0
    0|0
  • Senin gördüğünü.

0|0
    0|0
  • artık link i bu.

0|0
    0|0
  • Google benim işimi halletsin yeter, saçma sapan sembollerden etkilenecek kadar salak değilim

Ama bu bundan etkilenecek kişilerinde olduğu gerçeğini değiştirmez

0|0
    1|1
  • insanları görüyorum

0|0
    0|0
  • minare ve alem

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• eşikaltı mesajlar denir ona. da ben göremedim geçmiş :(

0|0
    0|1
  • aynı zamanda benim doğum günüm ikimizinkini ayrı yapmadı benim gönlümü almak içinde türk bayrağını koydu ,:)

0|0
    0|0
  • iyidir hoştur

0|0
    0|0
  • Her zaman ki google işte

0|0
    1|0
  • Illuminati? Eksik kalsın...

0|0
    0|0
  • gördüm drakula nın yazarı bu gün doğmuş galiba

0|0
    0|0
  • </3 </3 </3 </3 </3 </3

0|0
    0|0
  • eee napak yaani baktik?

0|0
    0|0
  • bildiğin subliminal mesaj.. şaşılacak bişey yok:)

1|0
    0|1
  • bilmem kimin doğum günüymüş ondan koymuşlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...