Artık selam - naber mazide kaldı

siz kız arkadasınızla yada erkek arkadasınızla günün ilk mesajını nasıl atarsınız ? Yani naber selam meraba yerine ne kullanırsınız bence bunlar mazide kalan seyler

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bile mazide kalmadı her sene yeni kelimeler mi türetelim kardeşim, oldu o zaman dilimizi de değiştirelim yıllarca aynı dili konuşuyoruz, tarih olmuştur ne de olsa :-/

0|0
    0|0
    • ben kendi düşüncemi yansıttım burda offensif olarak bisi yapmadım yani ama bana kalırsa giderde bi kıza naber demem alıcagın cevap zaten klasik

• Ne haber ? iyi.. asodkaops whatsup kelimesine fine demek gibi birşey bu :D

• Ne farkeder modası geçti desen de sen de bunu ölene kadar kullanacaksın şimdi kelimeyi bünyenden atmaya çalışma sen atmak istesen o seni bırakmaz ve hep peşinde olur bir de ince ince sana bakar "Ben sana demiştim" falan der sen mahcup olursun :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sesim geliyor muuu orada kimsee var mıı ışıkları kim kapattııı yaşam belırtısı goster dostum :))))

0|0
    0|0
  • niye mesaj atmıyosun :D

0|0
    0|0
  • ben sabahları pişştt napıyon sen bakim diye yazarım:)akşamlarıda alivederçi derim:)

0|0
    0|0
  • merhaba, günaydın, kolay gelsin, iyi günler, iyi akşamlar vb. kullanıyorum genelde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• selamun aleyküm deli soyka derim reyiz

1|0
    0|1
  • + Alo, ne var lan?

- Şu irsaliyelerle parça listesini getirsene lan şerefsiz herif.

+ Tamam, nerdesin lan it?

- Ebenleyim

+ Mezarlara mı sulanıyosun lan nekrofili?

- Zuhhahhaa!

+ Tıhahaha!

0|0
    0|0
  • Aloha derim.

2|0
    0|0
  • Hiç Güleceğim Yoktu..Başka Birşey Kullanılamaz.Klasiktir Bu Tür Şeyler.Konuşmaya Başlarken Yapılacak İlk Şeydir.Kimseninde Mazide Bırakacağını Sanmam..

0|0
    0|0
  • selam derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...