Fitnessden spordan anlayan arkadaşlar bana Allah rızasın için bir yardım edermisiniz? Bana bir spor programı hazırlarmısınız?

Selamm düzenli beslenme hergün 20-30 dakikalık koşu ve hareketlerle kilo vermek istiyorum 2 ayda 10-12 kilo çivarı vermek istiyorum özellikle bel çevrem karnım var nasıl o yağları yakabilirim? Hangi sporloru? Ne zaman? Ve kaç kere yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun :) buarada boy 1.70 kilo 68

Güncellemeler:
Yardım edin pleaseee

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana tek diyecegim ekmek yeme ve günde en az 2 lt su iç ve sürekli tuvalete çık

1|0
    0|0
    • Onları zaten yapıyorum ama sporda yapmak istiyorum

• Hayır tam tersi çok yiyorumm. Ama mesela günde bir paket yerine bir parca , atıştırma saatinde ağzına aktarım o kadar. Ve karnın guruldarsa da su içerim...

• Çok teşekkürler Allah'ın izniyle bir kiloları vereyim sonra koruma aşamasına geçerim İnşaallah

Erkekler Ne Diyor 3

• 20. 30 dakikalık koşular yetersiz.25/30 dakika yürü vücudun ısınsın akabinde 30 dakika koş. zayıflamaya karar verdiysen kendinden de eminsen zaten başarırsın iyi koşmalar.

1|0
    0|0
    • Koşmanın yanında hareket yapmak istiyorum o yüzden sadece 20-30 dakika yazdım

• Mekik de çekmelisin

• Düzenli beslenmede vardı içinde demi

• bunun ıcın telefona ındırecegın apps lar mevcut

1|0
    0|0
    • Örnek verebilirimisin?

• google playe fıtness yazarsan cıkar zaten en ıyı yıldız alanı veya yorumları okuyup ındır

• teşekkürler

• Ne ugrasiyon az yemek ye yeter

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ekliptik kosu ve mekik cekmeyi onerebilirim vucut endeksine bakilmali oyle kafana gore program yapamazsin hoca yardimi almalisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...