İlişkide sevgiliden sıkılınır mı ?

10 aydır devam eden bir ilişkim var ama acayip sıkıldım onunla aynı bölümdeyiz bir üst sınıf ama benim için benim derslerime geliyor arkadaşlarından koptu ailesinden koptu hayatının tümü ben oldum okulda tüm gün beraberiz o yetmiyormuş gibi sonrasında sürekli mesajlaşıyoruz bu da benii acayip sıkıyor sevgim bitti gibi ama o çok fazla seviyor şimdi .sevmediğin bir yemeği günde 3 öğün yiyormuş gibiyim ondan ayrılıp ayrılmama konusunda çok kararsızım ayrılırsak aynı bölümdeyiz gözümün önünde eriyecek ayrılmasam ben bitiriyorum.yada ayrılınca ben çok pişman olaacağım Onu kaybetmekde istemiyorum çünkü aynı zamanda çok iyi bir dost oldu bana

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arasıra kendini özlet de.

1|0
    0|0
    • Herşeyi söyledim sevgimin azaldığınıda söyledim fakat tam tersi daha da benle konuş mesaj atıyor yada hiç yanımdan gitmek istemiyor ya bi erkek bunu neden yapar ?

• çok teşekkr ederim yorumun için

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• eee sen haklısın dediğin gibi sevmediğin bir yemk her öğün önüne getirilirse... insan çıldırır... ama bunu kendisine uygun bişekilde çıtlat... bişeler bahane et derslerim var de, mesajına cevap verme bu şekilde soğuta bilirsen nala... ama soğuma olmaz... sende bir karara vararak ya tavrından şiklayetçi olmayacan yada... vıcik vıcik sevgi devam ederse yüzüne harbiden söyleki onunda gün geçtikçe umudu artmasın :)

0|0
    0|0
  • Ondan ayrılarak çok büyük bir hata yaparsın. Fazla ilgiden dolayı sıkılmışsın o yüzden onu kaybetmek de istemiyorsun. Al karşına onu bana karşı fazla ilgi gösterdiğinden olduğunu düşünüyorum senden sıkıldım ilişkimizin bitmesini istemezsen birazcık seni özlememe fırsat tanı aşkım de. Bir kaç gün kendine vakit ayır ben de kendime vakit ayırayım ben seni özlemek istiyorum de yoksa sana karşı aşkımın bittiğini düşünmeye başladım de açık açık söyle yalan söyleme seviyorsa yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
    • bunların hepsini aynen söyledm o an tamam diyor ama sonra yine aynı

• Hayırlısı olsun işallah bitmez.

• hangisi hayırlıysa o olsun artık

• Mecburen ayrılacaksın.sevgim bitti diyorsun daha ayrılayım mı ne.sevginin bittiği halde birlikte kalmaya devam edersen belki de iyilikten çok kötülük yapıcaksın ona.eninde sonunda ayrılacaksın sevmediğin kişi ile bir ömür birlikte olacak değilsin ya yok bi ömür birlikte olurum diyorsan da yapma sana yazık olur.kaldı ki üni'ye gidiyorsan biraz da hayatını yaşa kendi arkadaşların ile takıl.hayatta bir kere ele düşen üni dönemini sadece sıkıldığın bi insan ile vakit harcayarak geçirmeye değer mi.alıştıra alıştıra ayrıl bence

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin günde 3 mesaj atacak günaydın napıyon ve iyi geceler

1|0
    0|0
    • eeee ben ne ypmalıyım yani sonuç ?

• aynen öyle çok kötü bir çıkmazdaym şuan o yzden

• kendi içinde hallet bence. ama illa sıkıldım dıosan ayrıl.ayrılınca zaten başkasıyla cıkamacayağına göre.bence aranızda cözüm bulun.

• eğer bi ilişkide ayrılık kelımesı aklınızdanbi defa geçiyosa o ilişki çok sürmez biterrr zaman verım felan boş bunlar seven insan sıkılmaz demek kı senın de sevgın bitmiş ama bnu kabullenmek istemyosun

0|0
    0|0
  • evet sıkılınır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bnce daha fazla oyalama onu haksızlık yapmış olursun ona bunları düşündüğüne göre zaten onu sevmiyorsun , onu kandırmaya hakkın yok . yolunu ayır bırak oda bian önce toparlanıp hayaatına baksın ..

1|0
    0|0
    • haklısın ama beni onu sevmediğimi bildiği halde hayatında istiyor

• ayrılınca pişman olurum diye çok korkuyorum cunku sureklı gözumun önunde olucak benı untmasıda bu yuzden uzun surer onu daha da uzmus olucm

• ee peki ayrılmasan ne olacak ? kndine eziyet etmiş olacaksın oda kendi kendini kandırmaya devam edecek . sağlıklı bi ilişki gibi bi durumda olmayacak ortada belliki , bnce sen onu bu kadar düşnüüosan onun iyiliği için onu bırak .

• yazık kız ayrılma sakın. bu kadar seven birini bulman zor bu zamanda. biz mesaj atcak diye ummacık oluyoruz telefona yapışıyoruz sen sıkılıyosun. Haksızlıkkk :)

1|0
    0|0
  • vicdan ve acıma hissiyle bi ilişki yürümezki.

0|0
    0|0
  • daha ne istiyon allahtan belanı mı ne guzel adam seni seviyo pesinden ayrılmıyo tabi aldatsa onu bunu yapsa hiç sıkılmazsn

0|0
    0|1
  • konuş onunla istemediğin şeyleri anlat.ayrıl yada ayrılmama gibi bişe söyleyemem.ama ilgidende şikayet eden biziz ilgisizliktende bazen gerçkten bizimle anlaşmak çok zor.

0|0
    0|0
  • sıkıldıysan olay bitmiştir.

0|0
    0|0
  • tek çözüm ayrılmakmı sence ? ona bu durumdan rahatsız oldugunu anlatabilirsin pekala?

0|0
    0|0
  • keşke nişanlım hayatta olsaydı da sürekli beraber olmaktan şikayet etseydim bence elindekilerin değerini bil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...