En güzel anınızı paylaşır mısınız bizimle?

Arkadaşlar ilk çıktığınız kişi ile yaşadığınız en güzel anı anlatalım bu ilk olmayabilir de en güzel yaşadığınız anı paylaşır mısınız ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• tel üzerinden ona açılmıştım o da karşılık vermişti. tatilini yarıda kesip apar topar geri dönmüştü.bir an önce buluşalım dedi. ertesi güne sözleştik.

buluşacağımız gün içimi apansız bir korku sardı: "ya değiştiyse? ya bıraktığım gibi değilse? belki de uzun süredir görmemiş olmanın verdiği geçici bir hayranlık bir özlem bir hoşlantıydı içimdeki. keşke seni seviyorum demeseydim" dedim kendi içimden.istemeye istemeye yola çıktım. tüm yol boyu zihnimi meşgul eden benzer konular onu görmemle birlikte tuz buz olmuştu. geldiğimi farkedip yüzünü bana doğru döndü. gözlerinin içinin güldüğünü hissettim. içim eridi. yolda düşündüklerim için utandım kendimden. yanına varır varmaz güçlü bir o kadar da kendinden emin kollarıyla sardı beni.saçlarımda bir anlık hissettiğim nefesi içimi kelebeklendirdi. sarılı haldeyken kulağımda fısıldamasını durdum: "nerde kaldın sen?ama olsun geç de olsa artık kopuk değiliz birbirimizden"..

ilk aşkımla geçirdiğim ilk gün. en güzel anım.

1|2
    0|0
    • muhteşem... bayıldım...+10 verebilsem keşke. bence kitap gibi şeyler yazmayı denemelisin. yaşadıklarını çok güzel bir şekilde ifade etmişsin.

• teşekkür ederim. :)

• harikaymış :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yok öyle bir an

0|0
    0|0
  • Her anım onunla güzel zaten

0|0
    0|0
  • sevgılımı eve almıştım kımse yoktu gelmezlerdi ya babamların geleceği tuttu koskocaman adam resmen evde saklambac oynadı anlatsam roman olarrr :)) aksiyon komedi macera ne ararsan vardı :)))))))))))))) neyse kı yakalanmadık :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• En kötü anımdan yarım saat önceydi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...