Kendimi toplumdan soyutluyorum

Ne zaman dışarı çıksam başıma bela açıyorum

Erasmus için gittiiigim ing kursunda biri ile tanıştım az dha evleniyordu

Son 2 senede 10kere trafik maddi hata tutanağı yazdım

Sanki herşey kumpasmış gibi beni bekliyor şizofren olacağım

Şuan sadece samimi arkadaşlarımla buluşuyorum onda da dışarı çıkmıyoruz

Neyi yanlış yapıyorum

Güncellemeler:
Ayrıca bu kazalardan hiçbirinde ben hatalı değilim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini bu düşüncelere şartlayarak yanlışa başlıyosun.ne dilersen o olur.başına hep ktü bişe geleceğini dşnme.

0|1
    0|0
    • Geçeceksin o işleri çekim yasasından bahsediyorsun

Ama çok denedim bu olaylar üstüstde 8-10 sefer tekrarlayınca insan düşünmeye başlıyor

Migros kapalı otoparkında araba perte çıkar mı ya?

• bak buna kendini o kadar inandırmışsın ki,kendi ni bela getrmkten başka bişe olarak görmüyosun kabullenmiyosun.yanlış yapıyosun arkdaş söylediklerimi dikkate al derim.seçim yine senin.

• Eskiden şeytan peşimden ayrılmazdı kötülük içeren her işim rast gderdi

braktık bunlar başaldı:)

• Uyku felci gecirmene az kalmis jerenimo. Takma kafana demek isterdim, yapabilseydim

0|1
    0|0
    • :Gece uykumu alamazsam çevreye saldırırım napacam bilemedim

• O kadar olmaz ya saka yaptim. Samimi arkadaslarina anlat durumu belki sana yardim edebilirler degisik ortamlara sokarlar alisirsin zamanla

• Onu da denedim En son yne bela açıyordum başıma

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne kadar korkarsan kork, korktuğun başına gelir. Korkularının üstüne git demiyorum, korkularını kabullen.

0|1
    0|0
    • Çevremdeki insanlara zarar vereceğim ondan korkuyorum

• Quantum düşüncede psikolojik ve bilimsel yazıları temel almanı tavsiye ederim.

Olayı dine kaydıran, aşırı hayali bir evrenden yazan yazarların yazılarına ise, eleştirel gözle bakmalısın. Saçmalayan çok çünkü. Araştırdıkça göreceksin ki konunun özü iyidir.

Bu konuyu bitirince, psikoloji makaleleri , felsefe ve telkinler üzerinede araştırma yapabilirsin. Araştırırken bile bir amacın olacak , korkuların senden uzaklaşmaya başlayacaktır.

• psikoloji felsefe hipnoz üzrerine çalıştım ama quantum a bakmamıştım deneyeceğim

şubatta psikiatri uzmanlık derslerine kaatılma planım var zaten ama şu ara quantumu incelemek lazm teş ederm

Yükleniyor...