Nasıl erkeklerden hoşlanırsınız?

Kızlar bi anlatın bakalım bir erkekte aradığınız özellikler neler, hangi tiplerden hoşlanırsınız :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• enerjik,bakımlı,dürüst,her yere ayak uydurabilen,yakışıklı,başarılı,genç ve akıllı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızların nelerden hoşlandığını öğrenme telaşına girmeyen erkeklerden mesela ;)

0|2
    0|1
  • maçoda maço...kim ne derse desin her kadın hafiften maço kıskanç erkeğe, acı çektirene ulaşamadığı tipe ölür biter...çok peşinde koşma aşık et çekil bak gör sürüne sürüne gelir.. ama her kadın güvence veren erkeği ister illa parası olması gerekmez azimli olsun o bile yeter;)

0|0
    0|0
    • maço kısmına pek katılmamakla beraber ulaşılamayan hep cazip geliyor peşinde koşmayan kendini basite indirgemeyen tipler hep değer kazanıyor ;) akıllı uslu mesleği olması da tabi artıları

• Kızlar hem kendileriyle ilgilenilmesini istiyor, hem de erkek kızın peşinden koşmamalı falan diyorlar.Hem romantizm istiyorlar, hem sert erkek.Parası olması gerekmez diyorlar, zengin iş adamlarının taş gibi sevgilileri var..Anlayamadım bir türlü..

• sorunu noktalıyorum arkadaşlar kaçan kovalanır :) konu kapanmıştır. :D

• Bir erkeğin akıllı olması lazım.

0|0
    0|0
  • zekası en az L kadar olmalı :D

0|1
    0|1
  • Aşka önem vermesi lazım

0|0
    0|0
  • maço bi erkek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• görsel şekil dışında keşke birilerinizde deseydi,Allah yolunda yürüyen imanlı,şerefli namuslu biri olsa ne güzel olurdu :)

0|0
    0|1
  • kızlar sadece ideal erkeğe canlı bi örnek gösterebilmeniz için soruya cevap verdim..Saygılar

0|0
    0|1
  • bu tür soruları kızlar gördükçe artık hiç birşey yazmayıp nefes alsın yeter boyutuna getirdiniz :)

0|0
    0|0
  • Bütün kızlar beni tarif ediyor sanki :))

0|0
    0|0
  • evet kızlar aradığınız erkek tipi komle benim. Merhaba kızlar merhaba

0|0
    0|1
Yükleniyor...