Hangi hırka modeli daha güzel?

Yeğenimin çocuğu olacak ee ben de büyük teyze olarak yeni üyeye öreceğim hırkanın çook güzel olmasını istiyorum. Bir kaç gündür bakınıyorum beğendiklerim var ama kararsız kaldım hangisi daha güzel. Site arkadaşlarımın zevkine güveniyorum , hadi bakalım sizin de çorbada tuzunuz olsun fikir verin bana linkler dışın da önerileriniz var sa onları da değerlendiririm :) bebek erkek

link 1.3.4. ve 7. arasın da seçemedim

link ilk baştaki model

cool arkadaşlar kadınlar hamamına döndü diye yorum yapmasın günü gelince abla hırka yap derseniz yapmam hee :))

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

• lacivert olanını begendim ben. bir de tığ işinde iyiysen robalı olan da çok orijinal. uğraştırır biraz yapması ama gerçekten çok keyifli bir şeymiş.

bence bebek hırkasında renk geçişi çok olan bir model yapma.o geçiş yerleri dikiş yerlerinde potluğu artırıyor. yetişkin kıyafetinde pek sorun olmasa da el kadar bebeciğin hırkasını gereksiz yere kabartır, üstelik renk geçişi yüzünden yoğunlaşıp sertleşen ek yerleri çocuğu rahatsız edebilir.

1|0
    0|0
    • evet bencede düz rengin üzerine nakış planlıyorum bebek örgüsün de parça araların da dikiş değil de tığ la birleştiririm rahatsız etmesin diye :) tığ işim iyi lacivert dediğin hangisi üzerin de maymun olanmı onu benim velete yapmıştım çok güzel duruyor oda

• evet o veletime ördüğüm :)) hazır da var yani biraz büyüyünce onu veririrm o gerçekten güzel benim velete de çok yakışmıştı ;)

• çok güzel bir şeymiş gerçekten:)

Erkekler Ne Diyor 10

• En sevdiğim renkler kullanılmış verdiğin bu link'tekinde. link Diğerlerini hiç beğenmedim. Bunu seçiyorum açık ara.

Ayrıca şunu buldum yiğenin çocuğu için. link

2|0
    0|0
    • o link te ki bebeğin de etkisiyle daha çekici geliyor :) teşekkürler :)

• üsttekinin renklerinden sana öreceğim.

• Biliyorum sevgilim, çocuklar gibi şenim hala.

• Kadınlar hamamını da geçti

6.resim yandaki peluşla mı geliyor?Öyleyse verimlilik açısından 6

Yoksa 4

2|0
    0|0
    • 6. kızıma yapmıştım ama ayı yok yanın da :))

• @bencanandım bence bir an önce kararını vermelisin.Yoksa gelen her linkle kafan biraz daha karışacak :)

Ördükten sonra resmini de koy

• :)) zaten kafam karışık diye sorayım demiştim..4 önde gidiyor belli oldu sanırım öreceğim :) o iyi fikir ördükten sonra resmi koyayım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum o konuda da yardım edersin artık

• kraliçem bence birinci linkden 2inci sıra

1|0
    0|0
  • 4 ve 2. linkteki güzelmiş valla. olsa ben bile giyerim : )

1|0
    0|0
  • ... 4

3|0
    0|0
  • 4 çok hoş :))

1|0
    0|0
  • 4 güzel

1|0
    0|0
  • 4. bence en güzeli. 2.linktekilerin ben hiçbirini beğenmedim. Bence 1. linkte 4. en güzel :)

1|0
    0|0
  • ilk linkteki 4. numara gercek hos duruyor

1|0
    0|0
  • 1. link 4 ve7. resimdekiler benim çok hoşuma gitti...

2. link 4 resimdeki de güzel...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• 4 numara çok güzel kapşonlu olan :)

Birde 2. linkteki :)

Birde şunu link buldum. Çok şeker renkleri(erkek içinmiş)

1|0
    0|0
  • Oy çok tatlı bu bebek kıyafetleri :) Verdiğin linkte 3. modeli sevdim bir de şöyle bir şey buldum link bu da hoş :)

1|0
    0|0
  • oooooyyyy bunlar ne canandım :D hepsi şipşirin

ama en çok ilk verdiğin linkteki yeşil olan 2.sini ve 4.sünü beğendim şahsen bizzat ben :) İnsanın çocuk yapası geliyor böyle şirin çocuk şeysleri görünce ehe :)))

1|0
    0|0
  • ilk linkteki 1. 6.(maymunlu) bide son verdgin linkteki güzelmiş:D

1|0
    0|0
    • 6.yı kızım için yapmıştım daha önce onun için seçeneklere koymadım ..teşekkürler :)

• 1. linkteki 1. hırka harika. diğerlerine de baktım ama en güzeli o. onu ör derim :)

1|0
    0|0
  • Hepsi güzel ama ben ilk linkteki 4. modeli beğendim

1|0
    0|0
  • kapişonlu beyazlı yeşilli çok tatlı ah nasıl örüyorsunuz hiç bilmiyorum elleriniz dert görmesin walla

1|0
    0|0
    • 4 numarayı diyorsun galiba :) sağol el becerisiyle üretmeyi seviyorum sevin ce de yapılıyor :)) keşke marangozluk da bilseydim çok zevkli geliyor bana :)

• 3 numara :))

ama en güzelleri son 4 kız çocukları için harika anne olasım geldi birden yaaa :)) çok güzeller

1|0
    0|0
    • dimi ya insan ı nasıl da özendiriyorlar :)) teşekkürler :)

• valla onun yanaklarının hayranı çok bakan sadece yanak görüyor zati :))) bir yere giderken defalarca durduruluyoruz tanımadığımız insanlar tarafından :)))) ben ki hayatta ısırma yı sevmem buna dayanamıyorum :))) amin sağol

• sende saol :))

• ilk linkteki 1. olan güzelmiş

bide bu var beğenirsen link

hayırlı olsun bu arada ;)

1|0
    0|0
    • evet bunu da görmüştüm hatta ekleyecektim sanırım modelin den dolayı 1 yaşına gelince falan onu kesin yaparım küçük adam görünür :)) sağol :))

• Bencanandım 4 numaraya çok tatlı :))

Kapşonlu beyaz çizgili

1|1
    0|0
  • 4 :=)

1|0
    0|0
  • ayy 1. cok tatli ya

1|0
    0|0
  • 4. model çok tatlı, ve üzerine yakışıcağına eminim :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) yakışır yakışır benim ufak yeğene aslan parçası olacak o :))

• öncelikle hayırlı olsun :) 4 güzel

1|0
    0|0
  • 1 veya 4 diyorum ben :)

1|0
    0|0
  • Bence de 4 numara.

1|0
    0|0
  • 4 ve diger ilk bastaki model hosmus:)

Tebrik Ederim sizide :)

1|0