Kilo vermem lazım?

1.68 boyundayım ve 61 kiloyum 3 hafta sonra nikah var ve çok güzel bir elbise beğendim. Bir 58 kilo falan olsam o elbise bende muhteşem durur haftada 58 kilo olmam lazım yani ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir antrenor olarak hemen cozumlerimi dokuyorum... Oncelikle 3 dost dedigimiz seyden uzak duracaksin: yağ, şeker, hamur. Bunlardan ne kadar uzak durursan o kadar iyidir, sebze ye bol bol ozellikle haslama olsun, bunun yani sira abur cubur ve tatli seylerden deminde dedigim gibi uzak dur, şeker besinini meyvelerden al mesela. Bunun yani sira sabahlari erken kalkma ihtimalin varsa 30-45 dk tempolu kos. Yoruldugunda durup dinlenme tempolu yuru, sonra eve gel ilik bir dus alki kan akisin hizlansin, ardindan bir dilim kepekli ekmekle tabagina zeytin domates salatalik peynir gibi gidalardan azar azar ak ve ye. Muhtemelen doymuycaksin bu yuzden ara ogunlerdede Eti Form ye. Bunun yani sira fitnessa baslama gibi bir imkanin yoksa dedigim gibi duzenli kos ve yuruyus yap, uyku duzeninede dikkat et unutma ki uyku hem bir dogal vitamindir hemde metabolizman uykudayken daha hizli calisir. Simdiden kolay gelsin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 hafta boyunca yemeden sıç :D

0|1
    0|0
  • Verirsin 3 kilo

0|0
    0|0
  • Gayet norml bence

0|0
    0|0
  • ver gitsin yani kiloları :İD

0|0
    0|0
  • Resmen obezsin kurtarmaz 58 seni burut 45

0|0
    0|0
  • her öğünde sebze, meyve tarzı besınler tuket

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Bende 1.85 boyunda 51 kiloyum kilo almam lazım bir 10 kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadar hızlı kilo veremezsin zaten sağlıklı değil

0|0
    0|0
  • Sabah kalkar kalkmaz hiçbir şey yemeden limonlu su iç detoks etkisi yapıyor ayrıca kahvaltılık gevrekler yoğurt meyve tek yemeğin olsun haşlanmış tüketmeye çalış her şeyi ve bence kilon da hiç kotu değil

0|0
    0|0
  • Verirsin 3 kilo

0|0
    0|0
  • amerikan kalp vakfı diyeti var. daha bile zayıflarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...