Arkadaşlar vücut geliştirme ye başlayalı 2 hafta oldu 78 kiloydim şu an 75.5 kiloyum neden böyle yardım lütfen kilo almqk istiyorum?

kilo almak istiyorum yaridm lütfen delete bir

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• vücut geliştirmek ve şişirmek istiyorsan spor sadece 1. adım.
    sana kilo aldıracak yiyecekler yemelisin.
    pilav, tavuk, yumurta, makarna gibi yiyecekler yemelisin yani çok yemelisin.
    özellikle proteyin açısından zengin şeyler yemelisin.

fotoğraftaki kişi metin çaycı
    avrupa şampiyonu oldu. kendisi 4 5 yıl önce benim çalıştığım sporsalonunda ortaktı. ve aylık 1 milyar yiyeceğine harcıyan bir karakterdir.
    http://i.hizliresim.com/9450jk.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Normalde aldığın kalorinin 600-700 kadar fazlasını almalısın. Yani 2 haftada 2.5 kilo vermek pek normal değil. Hele de kilo almak isterken. Beslenmeni iyice oturt.

0|0
    0|0
    • Ne yemem gerekiyor

• Kalori için ne yemem gerekiyor

• Herşeyden kalori alabilirsin. Sadece yediğin yiyeceklerin müktarını arttırman gerekiyor.

• Vucut gerekli olmayan kilo ları atıyo. Bu su kaybı olabilir yağ kaybı olabilir
    vucuttaki kaslar antremana alıştıktan sonra işler değişir daha fazla kalori ihtiyacı duyar vucut daha fazla protein ihtiyacı. Vucut geliştirmenin %70 i mutfak %20 si antreman diğer %10 ise dinlenme.
    Antremanını yapiyosun ama yeterince yiyomusun bari yırtılan kas liflerini tamir edilmesi için bol protein tüketilmesi gerekiyo bu boyuna kilo na göre değişir.
    Iyi sporlar kardeşim sporla kal

0|0
    0|0
    • Boyum 178 protein tozuda kullanmaya başladım ne yememi onerirsin kardeşim

• Protein tozu tek basina birseye yaramaz. O suplement tir yani takviye kilo istiyosan karbonhidratlı yiyecekler yemelisin örnek vereyim. Pilav , makarna , haşlanmış patates gibi şeyler.. tabiki en önemlilerden birisi protein
      .
      protein ihtiyacini etten karşilayacaksın her öğün ortalama 150-200gr arasi et tuketmen gerekiyo kaç öğün yedigine gore deģisir bu

• Teşekkürler

Yükleniyor...