Fenerbahçe ael limasoll maçı hakında yorumları alalım mı?

bu akşam fenerbahçe sahasında ael limasolu konuk ediyor bu dev mücadele saat 20 00 de star tv ekranlarında olacak

fenerbahçenin 2 galibiyeti 1 beraberlikle 1 sırada fenerbahçenin şansını ne olarak görüyosunuz ilk maçta bile zorla yendiler 1 0 ael yi yorumları alalım ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Fener yenilir o kadro karşısında.

0|0
    0|0
    • yenilirse zaten aykutu şutlarlar arada dağlar kadar fark var

• bende galatasaraylıyım :D

• +1 renktaş daha :)

• kim aldı maçı acaba

0|0
    0|0
  • bana kalırsa fenerbahçem yener ama skor veremem

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. dddddddd

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. dddddddddddddddddddddddddddddddd

0|0
    0|0
  • fener daha guzel oynadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• meireles ilk 11 deymıs dogru mu ? cok sasırdım

0|0
    0|0
    • Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Yobo, Hasan Ali Kaldırım, Raul Meireles, Mehmet Topal, Kuyt, Cristian, Stoch, Sow

evet kadroda şu şekilde

• cok ıyı..ben guzel bır oyunla galıp gelıcegımızı dusunuyorum.. stocha sans vermesı dogru olmus. cok formsuz son zamanlarda,bu onun son sansı olabılır.. cubuklunun hakkını vermek ıcın elınden gelenı yapıcaktır bu macta.. skor tahmınım 2-0

• skor toto oynasam ıyıdı

• Limasoll 1-0 alır diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...