Kapat

Insanların bukadar çok spora fiziğe takması anormal değil mi?

Sitede nerdeyse soruların yüzde 67si spor. Yok nasıl daha güzel olabilirim. Daha zayıf daha kaslı. Bırakın bunları be. Tek benmiyim böyle düşünen. Anlamıyorum. Öldüğünüzde toprak olacaksınız. Öbür tarafta sana vucudunu mu soracaklar? Nasıl geliştirdiğini? Ve nasıl sergilediğini.

Bırakın şu saçmalığı bence!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• vücut hareket etmeye programlıdır, eğer yürümüyorsan, eklemlerini hareket ettirmiyorsan rahatsızlıklar başlar, ağır sporlar için bir şey diyemeyeceğim bana göre değil diyorsan yapmazsın, pazu kalınlığı ve bençte bilmem kaç bastığı ile övünüp duran insanları gördükçe tuhaf buluyorum ama pratikte ben basketbolda süper üçlük atarım diyenden pek farkı yok ki. Ama insana verdiği haz güzel, hem kimseye bir zararı yok aksine insana mutluluk, sağlık ve güzellik veriyor.

yola zaten toprak olacaksınız diye çıkıyorsan bence sen hayatından bütün zevkleri çıkar. ölüceksin zaten sana nasıl iyi eğlendin mi diye mi soracaklar, nasıl tv izledin, nasıl makyaj yaptın, nasıl kizlarsoruyorda saatlerini harcadin vs...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• hemde nasıl neymişte gılsız prüzsüz erkekmiş kassızmış ben napım ozaman gidim intaharmı edim gıllıyım diye :D asdfasngd

0|0
    0|0
  • Anormal

0|0
    0|0
  • Sporu sağlık için yapacaksın senin tabirin yanlış

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yanlış düşünce. Kilolu bir insanın ömür boyu fiziğinden şikayet etmesindense zayıflaması daha mantıklı. Kendini sergileyen mutlaka vardır ama bunu sporla bağdaştırman komik gerçekten. Spor diye kategori var ayrıca bu sitede Vücut geliştimeyle bile dini bağdaştırman da ne kadar sığ düşündüğünün göstergesi

0|0
    0|0
    • Gereksiz bence

• Abartanlarda var ama sirf vucudu öyle değil diye uzulenler herkes kendi bilin ben karismiyorum senin yorumunada saygi duyuyorum ;)

• Kesinlikle. Tumblr da gezinip isyanlara girmenin gereği yok

• Anormal

0|0
    0|0
Yükleniyor...