Can sıkıntınızı gidermek için neler yaparsınız?

Can sıkıntınızı gidermek için neler yaparsınız ?müzik,yemek vs..tamam ama ilginç fikirler istiyorumm :)

0|0
42|37

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• güzelce abdest alıp , kuranı kerim okumaktır , insan rabbi ile konusunca hiç sıkılır mı ? günümüzde uygulayan ne de az...

2|4
    1|0
  • Son ses hareketli müzik açar koparım evde yada arkadaşlarla sinemaya felan giderim.

0|0
    0|0
  • ks de takılıyorum

1|0
    0|0
  • canı sıkılan streste olan insan ilk önce seks yapmak ister kimse kitap okurum film seyrederim diye sallamasın

0|0
    0|0
  • Reklam yapıyor olacak ama dua ederim. Çok faydası oluyor. Öyle hafifliyor öyle rahatlıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Canım sıkıldıgımda buraya gelir ergenlerle 2 çift laf ederim cok eglenceli :D denemesi bedava

0|0
    0|0
  • soruyu güncellesene . sevgilinizden ayrıldınız mesela. ilk gun ne yaparsınız onsuz dye. bak cevaplara..

0|0
    0|1
  • müzik dinlerıım cok sıkıldıgında kesın isi sıse devırıp süreklı sıgara ıcerım...

1|0
    0|0
    • Aradım aradım babam saklamış :D

• neye uluyon :D hal bu sonra neyse ben nıye anlatıyorum onuda bılmıyorum ama tuhaf geldı sankı bırebır konusuyormusuz gıbı dert yandım :)

• Olur öyle arada:)

• evdeysem = müzik dinlerim, güvercinlerimi uçururum, net'ten film izlerim..

şirketteysem = ks'ye girerim, sorulara cevap veririm..

dışarıdaysam = arkadaşlarla takılırım, clube gideriz, bi' yerlerde bişeyler içeriz falan..

0|0
    0|0
  • Bilgisayar vs. onları geçersek ilginç olarak,

Kişilerin resimlerini çizmeyi severim... Çok canım sıkıldığında mesela bir kafeye gidip tanımadığım bir insanın oradaki resmini çiziyorum vakit geçiyor ve hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Olay basit kardeş :) bi su bardağı içine 2 tane sabunlu bulaşık süngerini yerleştirip içine salarım :) test ettm onayladım sanada tawsiye ederim :)

0|0
    0|1
  • İnternette takılırım hafta sonları ama genellikle yatakda geçiririm baktım git gide sıkıcı oluyor atarım belime havluyu denize inerim :D ztn pek fazla yapıcak bişi yok.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısını gidermenin en iyi yolu kendini işe vermektir çalışmak herşeyi unutturuyor.

0|0
    0|0
  • müzik, sinema gibi uğraşları ilginç hale getiriyorum ben.

video oyunu zoyna.

0|0
    0|0
  • yürüyüşe çıkarım sakın bı yerlere kafamı dınlerım

0|0
    0|0
  • link şunu dinleyip kafamı toplarım

0|0
    0|0
  • Sigara, telefon...

0|0
    0|0
  • link

:))))))))))))

0|0
    0|0
  • facee girerim dişari dolanirim

arabekse bağlarım full damar ya da

serdar ortaç tüm 95 den olan tüm albümünü sabahdan akşama kadar yüksek sesle dinlerim

0|0
    0|0
  • ben şimdi erotik film izliyorum dicem de adam 2 altta kuran okurum yazmış ayıp olacak...

0|0
    0|1
  • Gitar çalarım,saat kaç olursa olsun dışarı çıkarım

1|0
    0|0
  • eski gazeteleri okumaya bayılırım

0|1
    0|0
  • Kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • film izlerim,31 çekerim.

0|1
    0|1
  • camdan aşağıdan geçenlerin başına tükürmeye çalışırım=))ama sen yapma bana denk gelir falann=))

0|0
    0|0
  • benim canım neden sıkılıyo diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • kendimle konuşurum:D

0|0
    0|0
  • bişeyler okurum hiçbişey bulamazsam wikipedia takılırım biraz daldan dala

0|0
    0|0
  • Sadece düşünürüm yada bilgisayarı açar film izlerim.

0|0
    0|0
  • bizim evin yakınından otoban geçiyo. yüksek bi yere çıkıp arabaları izlerim :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 41

• Canım sıkıldığın bu sitede bir çok kere yorum yazıyorum, müzik dinliyorum, filim izliyorum :)

0|0
    0|0
    • Beni ekle, sil. Özelden bir şey anlatacam, bir sorun var ve ciddi bir konu. Yardımcı olursan mutlu olurum

• Hemcinslerinle yaşadığım bir sorun vardı ama sanırım yardımcı olmayacak. Neyse

• Bizle sorun yaşamayan mı var:)

• Tlf rehberimdeki herkeze mesaj atarim

Canin sıkılıyor akıl verin yazarim :)

0|0
    0|0
  • oturup düşünürm uzun uzun o gn içersnde yaptğm sewlrn en iisi yada aptalca olduğunu dşndğm bir anım sebeplri çözümü ne uzunca düşünnrrmm

1|0
    0|0
  • kitap okurum,gezmeye çıkarım,nette takılırım,oyun oynarm,ksde soru cevaplarım,tv izlerim,müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • mahjong,çin daması oynarım

etrafı temizlerim

kitaplarım tozlanmışsa tozlarını alırım,onları düzenlerim...

0|0
    0|0
  • Keşke sıkılmaya vakit bulabilseydimm..

0|0
    0|0
  • sivrisineklerle köşe kapmaca oynamak. :))))

0|0
    0|0
  • müzik müzik müzik

. . .

0|1
    0|0
  • Dizi/filme bakarim.. Yada sadece oturup muzik dinler dusunurum..

0|1
    0|0
  • Yemek yapmayı deneyebilirsin.

Canım sıkıldığında iyi geliyor. Daha önce yapmadığım bı tarifi denemek, yapmaya çalışmak vs.:)

İyi geliyor.

0|0
    0|0
  • bol bol bunalıyorum. lanet ediyorum. kendime kızıyorum, küfrediyorum. kısaca deliriyorum başka da bir bok yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • 8 gündür evdeyim. pazartesi de sınavlarım başlıyor. birden buraya patlamış bulundum.

• yok ya ne önemi var bnde sınavlarla boğuşuyorum.. ama bi sor hiç birine adam akıllı çalısıyo musun diye .. hayır çalışmıyorum.. çok sıkıldım.. bunaldım.. çalısmak istemiyorum.. bi proje ödevim var kiii bekliyo öyle garibim =)

• genellikle telefonla veya internetle uğraşırım bazen kitapda okurum ,arkadaşımala haberleşip dışarı çıkarım tv izlerim yatıp uyurum vb.

0|0
    0|0
  • şuan yaptığımı

0|0
    0|0
  • Müzikler bile zevk vermiyorsa yapabileceğim tek şey ağlamak...

0|1
    0|0
  • Soru cevaplıyorum :))

0|0
    0|0
  • yatarım

0|0
    0|0
  • film izlersin,olmadı bi arkınla buluşursun,olmadı arar konusursun,olmadı yemek yersin,olmadı örgü örersin,olmadı sevgilinle buluş,olmadı masturbasyon yap,olmadı çık sokağa yorulana kadar dolaş...

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla buluşurum.arkadaşlarımla gittiğimiz bi yer var oraya oturup yoldan geçen insanları izlemeyi seviyorum.bi şekilde huzur bulacağım neşeleneceğim şeyler yaparım işte

0|0
    0|0
  • acaba fare zehirimi içsem damdan mı atlasam yoksa jiletle elimi mi kessem diyorum

sonra çay içerken elim sıcak diye yanıyor

canım acıyor ya birazcık hemen hepsinden vazgeçiyorum

bu kısır döngü böyle devam ediyor işte

0|0
    0|0
  • kavga çıkarıyorum :D

1|0
    0|0
    • Uuu bunu sevdim. Ama kavga çıkarabileceğim bi sevgilim bile yok :(

• tamam ozmn sende kavga etme sarıl sıkı tut bırakma :D canım yaa kıyamam

• O olsa ben sıkılmazdım zaten işte :D

• Oturup can sıkıntımın geçmesini beklerim.

0|0
    0|0
  • dışarı çıkabileceğim bir saatse dışarı çıkarım.Değilse film izlerim,buraya takılıyorum bi de.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim, tv izlerim, nette takılırım :))

1|0
    0|0
  • açıp oynarım

0|1
    0|0
  • mal mal etrafa bakıyorum

0|0
    0|0
  • ben bu site ile stres atıyorum ya da müzik dinlerken resim yaparım

0|0
    0|0
  • kitap okurum mesela.