Can sıkıntınızı gidermek için neler yaparsınız?

Can sıkıntınızı gidermek için neler yaparsınız ?müzik,yemek vs..tamam ama ilginç fikirler istiyorumm :)

0|0
4237

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• güzelce abdest alıp , kuranı kerim okumaktır , insan rabbi ile konusunca hiç sıkılır mı ? günümüzde uygulayan ne de az...

2|4
    1|0
  • Son ses hareketli müzik açar koparım evde yada arkadaşlarla sinemaya felan giderim.

0|0
    0|0
  • ks de takılıyorum

1|0
    0|0
  • canı sıkılan streste olan insan ilk önce seks yapmak ister kimse kitap okurum film seyrederim diye sallamasın

0|0
    0|0
  • Reklam yapıyor olacak ama dua ederim. Çok faydası oluyor. Öyle hafifliyor öyle rahatlıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Canım sıkıldıgımda buraya gelir ergenlerle 2 çift laf ederim cok eglenceli :D denemesi bedava

0|0
    0|0
  • müzik dinlerıım cok sıkıldıgında kesın isi sıse devırıp süreklı sıgara ıcerım...

1|0
    0|0
    • Aradım aradım babam saklamış :D

• neye uluyon :D hal bu sonra neyse ben nıye anlatıyorum onuda bılmıyorum ama tuhaf geldı sankı bırebır konusuyormusuz gıbı dert yandım :)

• Olur öyle arada:)

• soruyu güncellesene . sevgilinizden ayrıldınız mesela. ilk gun ne yaparsınız onsuz dye. bak cevaplara..

0|0
    0|1
  • evdeysem = müzik dinlerim, güvercinlerimi uçururum, net'ten film izlerim..

şirketteysem = ks'ye girerim, sorulara cevap veririm..

dışarıdaysam = arkadaşlarla takılırım, clube gideriz, bi' yerlerde bişeyler içeriz falan..

0|0
    0|0
  • Bilgisayar vs. onları geçersek ilginç olarak,

Kişilerin resimlerini çizmeyi severim... Çok canım sıkıldığında mesela bir kafeye gidip tanımadığım bir insanın oradaki resmini çiziyorum vakit geçiyor ve hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Olay basit kardeş :) bi su bardağı içine 2 tane sabunlu bulaşık süngerini yerleştirip içine salarım :) test ettm onayladım sanada tawsiye ederim :)

0|0
    0|1
  • müzik, sinema gibi uğraşları ilginç hale getiriyorum ben.

video oyunu zoyna.

0|0
    0|0
  • İnternette takılırım hafta sonları ama genellikle yatakda geçiririm baktım git gide sıkıcı oluyor atarım belime havluyu denize inerim :D ztn pek fazla yapıcak bişi yok.

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=WTFnmsCnr6g şunu dinleyip kafamı toplarım

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısını gidermenin en iyi yolu kendini işe vermektir çalışmak herşeyi unutturuyor.

0|0
    0|0
  • yürüyüşe çıkarım sakın bı yerlere kafamı dınlerım

0|0
    0|0
  • facee girerim dişari dolanirim

arabekse bağlarım full damar ya da

serdar ortaç tüm 95 den olan tüm albümünü sabahdan akşama kadar yüksek sesle dinlerim

0|0
    0|0
  • Sigara, telefon...

0|0
    0|0
  • link

:))))))))))))

0|0
    0|0
  • ben şimdi erotik film izliyorum dicem de adam 2 altta kuran okurum yazmış ayıp olacak...

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 41

• Canım sıkıldığın bu sitede bir çok kere yorum yazıyorum, müzik dinliyorum, filim izliyorum :)

0|0
    0|0
    • Beni ekle, sil. Özelden bir şey anlatacam, bir sorun var ve ciddi bir konu. Yardımcı olursan mutlu olurum

• Hemcinslerinle yaşadığım bir sorun vardı ama sanırım yardımcı olmayacak. Neyse

• Bizle sorun yaşamayan mı var:)

• Tlf rehberimdeki herkeze mesaj atarim

Canin sıkılıyor akıl verin yazarim :)

0|0
    0|0
  • oturup düşünürm uzun uzun o gn içersnde yaptğm sewlrn en iisi yada aptalca olduğunu dşndğm bir anım sebeplri çözümü ne uzunca düşünnrrmm

1|0
    0|0
  • kitap okurum,gezmeye çıkarım,nette takılırım,oyun oynarm,ksde soru cevaplarım,tv izlerim,müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • mahjong,çin daması oynarım

etrafı temizlerim

kitaplarım tozlanmışsa tozlarını alırım,onları düzenlerim...

0|0
    0|0
  • Keşke sıkılmaya vakit bulabilseydimm..

0|0
    0|0
  • sivrisineklerle köşe kapmaca oynamak. :))))

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı deneyebilirsin.

Canım sıkıldığında iyi geliyor. Daha önce yapmadığım bı tarifi denemek, yapmaya çalışmak vs.:)

İyi geliyor.

0|0
    0|0
  • bol bol bunalıyorum. lanet ediyorum. kendime kızıyorum, küfrediyorum. kısaca deliriyorum başka da bir bok yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • 8 gündür evdeyim. pazartesi de sınavlarım başlıyor. birden buraya patlamış bulundum.

• yok ya ne önemi var bnde sınavlarla boğuşuyorum.. ama bi sor hiç birine adam akıllı çalısıyo musun diye .. hayır çalışmıyorum.. çok sıkıldım.. bunaldım.. çalısmak istemiyorum.. bi proje ödevim var kiii bekliyo öyle garibim =)

• müzik müzik müzik

. . .

0|1
    0|0
  • Dizi/filme bakarim.. Yada sadece oturup muzik dinler dusunurum..

0|1
    0|0
  • Müzikler bile zevk vermiyorsa yapabileceğim tek şey ağlamak...

0|1
    0|0
  • Soru cevaplıyorum :))

0|0
    0|0
  • Oturup can sıkıntımın geçmesini beklerim.

0|0
    0|0
  • genellikle telefonla veya internetle uğraşırım bazen kitapda okurum ,arkadaşımala haberleşip dışarı çıkarım tv izlerim yatıp uyurum vb.

0|0
    0|0
  • film izlersin,olmadı bi arkınla buluşursun,olmadı arar konusursun,olmadı yemek yersin,olmadı örgü örersin,olmadı sevgilinle buluş,olmadı masturbasyon yap,olmadı çık sokağa yorulana kadar dolaş...

0|0
    0|0
  • şuan yaptığımı

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla buluşurum.arkadaşlarımla gittiğimiz bi yer var oraya oturup yoldan geçen insanları izlemeyi seviyorum.bi şekilde huzur bulacağım neşeleneceğim şeyler yaparım işte

0|0
    0|0
  • mal mal etrafa bakıyorum

0|0
    0|0
  • yatarım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor...