Neden insan onun hak etmediğini bile bile yine de sever onu?

Neden insan olmayacak hayaller peşinden koşar hep ? Onun zarardan başka birşey olmadığını bile bile gönlüne neden söz geçiremez insan ?

Güncellemeler:
Ot dururken illa boka mı konacak bu gönül

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayal kırıklıklarıyla doludur hayat. sayısız mağlubiyet, üzerine giyilmiş en kalınından yalnızlıklar, haksızlıklar ve nicesi. nefessiz kalmaya benzer her günün herbir anı. herkes aynı monoton sefil yaşamları içerisinde debelenirken yüzlerine en şık maskelerini takar da çıkarlar insan içine. yalanlar, damarlarında kandan daha fazla akar olmuştur. sorsan herkes kendince en iyisi, en doğrusu.

1|1
    0|0
    • Cok Haklisin ..

Ama dogu olup yalansiz mutlu olup mutlu etmek varken neden yalanlar üzerine kurup sevgiyi kirletirlerki ?! Ne var sanki herkes dürüst olsa .. Cok mu zor şerefli olmak . . Cok mu zor gunümüzde masumca sevmek ..

• :) tsk ederim

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• bu söylediklerin herkes için geçerli değil...kişiden kişiye farklılık gösterir.. ben şahsen hayal kurmaz değil kurarım ama...hayallerimi küçük tutarım.. genelde olur.. olmayanda.. küçük olduğu için üzülmem..:)

0|0
    0|0
  • aşkın gözü gördür.. sen olmayacağını bilsende seversin platonik filanda değildir öyle sevgi karşılıksızdır seversin sen karşı taraf sevmesede..

0|0
    0|0
    • Bütün asklar hep üçüncü pislik yuzunden mı biter ?

• Aynen dogru diyorsun ..

Nasipte varsa el getirir , yel Getirir sel getirir

Nasipte yoksa el götürür , yel götürür sel götürür MEVLANA

• mevlana çok güzel söylemiş

• İmkansız her zaman cezbedicidir.

0|0
    0|0
  • Çünkü aşk budur aşk kavuşamamaktır kardeşim kavuştun mu aşk biter nasıl desem aşk aşk oldukça güzeldir

0|0
    0|0
    • Olmaz olsun öyle ask

• yanlış anlama da neden onu hak edemediğni düşünüyorsun birini hak etmek için ondan kurtul umutsuzluk özgürlüktür

• Ben degil o benim sevgimi Hak etmiyor anlaminda yazdim ben

• çünkü gönül ferman dinlemez nerde bi imkansız gereksiz biri var gider onu bulur

0|0
    0|0
  • O belkiler var ya hep onlar yapıyoooo.

0|0
    0|0
  • eğer gönlüne söz geçirebilseydik prof. olurduk. açı çekmek özgürlükse özgürüz hepimiz...

0|0
    0|0
  • bir umuttur yaşamak sevmekte umuttur sevmekhayaldir , mutluluktur acıdır

0|0
    0|0
  • çünkü malız

0|0
    0|0
  • kalbin bir mantıgı vardır aklın hiç bilmediği...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aptalız da ondan ben de dahil.

0|0
    0|0
  • çnkü insan nedense varolduklarıyla mutlu olmazda hep acı çekmek için kendisini sevmeyen birine gider

0|0
    0|0
  • hırs yapmıştır

0|0
    0|0
  • bizede kötülük yarıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...