Nasıl dik bir duruşa sahip olabilirim?

Aslında dışardan bakıldığında bir sorun yok duruşumda ama ben takıntılı bir insanım.

Aynaya baktığımda dik durmuyorum, boynum eğri duruyo, aklıma geldiğinde dik duruyorum ama normal zamanda da duruşumu nasıl düzeltebilirim?

Şimdi bana başka dertler bitti bu mu kaldı diyeceksiniz ama ben takıntılı biriyim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Ya git kızım şurdan başka derdin mi kalmadı.
    44% (4)50% (3)47% (7)Oy Ver
  • Sana yardımcı olacağım tek derdin bu olsun.
    56% (5)50% (3)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorun bende de vardı 3-4 sene öncesine kadar aklıma geldikçe dik dura dura alıştım şimdi dimdikim.Sadece biraz özen istiyo.Her aklına geldiğinde dik dur öyle öyle alışkanlık olacak o sende bi bakmışsın kamburluğun gitmiş.

0|0
    0|0
    • Kamburluğum yok da boynum dik durmuyo onu düzeltmek istiyorum ben.

• O zaman dediğimin aynısını boynun için yap.

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı sorun bende de var

0|0
    0|0
  • Yardimci olalimda ne diye anket yapiyorsun onu anlamadim yururken hep 90derece aciyla duz bak yere bakarsan egri yurursun

0|0
    0|0
  • otururken dik oturmaya özen göster zamanla düzelirsin

0|0
    0|0
  • Yürürken ileri bakmaya başla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evin içnde boyunluk takıpta gezmeyi dene bir süre .madem bu denli takıntılısın sana tek tavsiyem bu olur :))

0|0
    0|0
  • Takıntılı biriysen çevrendekileri uyar. Mesela anneni babanı yakın arkadaşlarını vs.

Sen unuttuğun ve kambur olduğun zaman seni uyarsınlar.

0|0
    0|0
    • Evet çok iyi bir fikir teşekkür ederim.:)

• pilates pilates pilatesss

0|0
    0|0
    • Bi aralar yapıyordum da bıraktım 2 aydır yapmıyorum boynumda pek bi değişme görmedim veya değişme oldu da ben farketmedim.

• Alıştırma yap bol bol .

0|0
    0|0
  • oncelikle spor yaparak sırt kaslarını guclendirmelisin, sonra kendiliginden dik durmaya baslarsın

0|0
    0|0
  • Sürekli aklına getir

0|0
    0|0
Yükleniyor...