Değişik bir hediye bulmam lazım

Çok yakın arkadaşımın 3 hafta sonra doğum günü, o hep bana değişik şeyler hediye ediyor ben hep tahim edebilceği şeyler yapıyorum, en son bizim bütün hatıra fotoraflarımızla bir albüm yaptım içine her günün tarihini falan yazdım güzel sözler yazdım onu çok beğenmişti, bu sefer ne vereyim bilmiyorum. hiç tahmin edemiceği, değişik birşey olması lazım güzel fikirleriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler :)))

Güncellemeler:
arkadasim kiz, pardon söylemeye unuttum.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iki sitede istediğin kadar var :))

link

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link

link

bu siteleri karıştır hiç yoktan fikir verir.

1|0
    0|0
  • link fotograflardan harika birşey oluşturabilirsin hemde profosyonel birşey olur

1|0
    0|0
  • senin oldugun resimli baskılı tişört yaptır yada yatak örtsü olur yastık olur baskılı senin resmin olan farklı aklıma gelen bu

0|0
    0|0
  • yazılı ödül kupası al yılın en iyi arkadaşı yazdır 24 25 lira bişey

link

bak

1|0
    0|0
  • supris yumurta al bence ... sasırır sadece. begencegını sanmam :)

0|0
    0|0
  • Bu kişiye göre değişir ya hem arkadaşının cinsiyetini de belirtmelisin.

0|0
    0|0
  • oooooooooooo baştan desene bee kardişimmmm. ozaman ayrı düşünürdük. al bi don gitsin amaaan dert etme okadar...

0|0
    0|0
  • LP-560 al bi tanecik. aklı-dötü ve tavan herbiri bir olur bu düzlemde. yaptığın bu süpürüz de tarih yazar bacım tarihhhhhh. hadi kıy paranada sevindir garibimii...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yastık yaptir yada yapboz, bardak sıcak bisey girince fotosu belli olandan. Incikci boncukcuda künye şeklinde isimini yada yüzük seviyorsa yüzükde ismi. Sıradan bir çıkılata alip kaplamasini kendin yapa bilirsin onun ismiyle süsleme yani çikolata marka onun ismi olcak

0|0
    0|0
  • O sana neler yaptı mesela?

0|0
    0|0
    • o bana ikimizin resmiyle puzzle yaptirdi gecen sene mesela ama hep resimlerle birsey oluyor ya herkes illaha fotoraflarla yapiyor birsey ben farkli olsun istiyorum artik

• iyi resim yaparim ikimizin güzel resimi vardi onu cizip vermistim 3 sene önce :D

• Öyle değil ama benim dediğim. Küçük küçük resimler olacak.

Neyse şu mozazik şeyinden de yaptırabilirsin. Hani büyük kartpostal gibi resim ama dikkatli bakınca icinde ona yazdığın bi mektup filan oluyo.

• Büyük bi ayıcık al :))

0|0
    0|0
  • ikiniizn fotosu olan kupa :) soğuk olunca siyah sıcak olunca sizin fotonuz çıkıyo .

0|0
    0|0
Yükleniyor...