Bugünün iddaa bankoları neler?

Biraz sonra iddaa oynamaya gidicem fikirleriniz var mı? bankocular fikirlernizi alalım acele gidiyorum birazdan iddaa bayine .şuan size 2 banko söylüyim fenerbahçeye ve napoliye verin banko diyorum.2-3 maça daha ihtiyacım var fikri olanları görelim?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Kazanama emi:):))

0|0
    0|0
    • bana garezin mi var senin arkadaşım?:D

• öyle ama insan bi bolşanslar der be:D direkt beddua ile girmiş olaya bodoslama hemde:D

• Benim hesabım bu kıssadan hisse.Seni yormama mahiyetinde.Tamam yaa kapadım çenemi,Bol şanslar sana Nuri.):))

Kızlar Ne Diyor 1

• oynamıcam ya..dün tam 4 tane duello yapdım birinden yattı..çıldırmadan bırakıcam bu işleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 128 üst
    750 1
    753 2
    289 1
    202 üst
    296 üst
    bugün ve yarın karışık

0|0
    0|0
  • fenerbahçe ilk yarı, napoli,anzi,brugge üst marsilya oynadım oynamaz olaydım 90 da yedi adamlar gitti benim paracıklar... bügün için eğer barem değişmediyse efes maçına üst oynayın

0|0
    0|0
  • banko beşiktaş:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • Beşiktaşla Eskişehir bence galip gelirler

0|0
    0|0
  • efes pilsen üst deneyin

0|0
    0|0
  • Dün bayern-lille sağolsun 17 oran aldım 7+ golden, 4 tane basket oynamıştım 1,7 oran hepsi tuttu,1 tane de futbol çoklu seçim yapmıştım 2/x mi ne tuttu 5,5 oran o da,10 misli yatırdım sen hesap et artık ne kadar aldım ;)) Bu işlerde bekliceksin sonra yatırcaksın 10 misli,emin olmadığın maçlara oynama hemem öyle acale,kaybediceksin benden söylemesi

0|0
    0|0
    • dün gs,chelsea,manchester,playmouth maçlarını tutturdum üşendim gitmeye yatırmadım:D şimdi bugün oynasam tutmaz biliorum:D bugün hakkında tahminin yokmu bilader:D

• bugünkü maçları beğenmedim.Ben basketbol oynuyorum banko olarak,banko seçiyorum sonra futbolda çoklu seçim yapıyorum,birinden birisi tutuyor zaten futbol maçında,artık hangi oran tutarsa o kadar kar yapıyorum.Bence oynama güzel maçlar yok,ben asıl cumartesiyi bekliyorum.

• Ercan Taner'in sorusuna Sergen'in bir cevabı var bilirsin...
    Ercan Taner: Ne yazık ki artık 18 yaşından küçüklerde iddaa oynuyor, onlara söylemek istediğin bir şey var mı?
    Sergen Yalçın; Almanya liginden uzak dursunlar ne olacağı belli olmuyor.

0|0
    0|0
  • hafta sonu programı belli olsun sana 6 tane üst önereceğim

0|0
    0|0
  • Basketbola başla. En kolay orada tutturursun. Mesela bugünden yarın ki maçlara oyna. Çünkü bazı maçlarda yarına kadar oranlar değişir

0|0
    0|0
    • basketin b sini bilmem ne oynanır ki

• Bende bilmiyorum ama oynuyorum :) En azından futbol gibi değil 2 seçenek var. Mesela iddaa sitesine giripte iki takım arasındaki maçlara puan durumuna bakıpta fikir elde edebilirsin. Ben daha bakmadım ama bakınca yazarım bişeyler

• eyvallah:)

• ben burda ne yazarsam tutmuyo

0|0
    0|0
  • Bugün değil de cumartesi günü yarın,süper maçlar gelecek :)

0|0
    0|0
  • Süper loto oyna bugün;) 22 rakamını yaz mutlaka çıkacak;)

0|0
    0|0
  • 2 kere büyük oynadım tek maçtan yattım mk :) süpriz yaptı oç

0|0
    0|0
Yükleniyor...