Kızlar flört ettiğiniz bir erkeğin saçınıza dokunması hoşunuza gider mi?

yani saçınıza tüy gelmiştir onu alırken dokunması gibi ya da başka bir şekilde olsa ve saçlarınızın güzel olduğunu söylese mutlu olur musunuz? olursunuz değil mi ? :D tavan yapar eminim :D

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet olabilitesi yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Olurum, evet.

0|0
    0|0
  • Genelimizin evet hoşuna gider ..

0|0
    0|0
  • İnce bi hareket

0|0
    0|0
  • Evet mutlu olurum, bunu bana birisi yapmıştı ve antrenmandan çıktığım için saçlarım çalı gibiydi buna rağmen saçların çok yumuşak dedi hoşuma gitti tabiki değildi o an :)))

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle . hatta tenime masaj yaparmış gibi daireler çizmesi çok hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
    • ya bak gider kıza dokunurum öyle sapık diye tokat atarsa görüşrüm seninle :D

• ooo heralde sapık derim bende ben sevgilimle olan şeyi söyledim sevgilimin öyle yapması hoşuma gidiyor . Sen yapma öyle her kıza sevgilin olur filan o ayrı

• ben sevgilimin bana yapmasından hoşlanıyroum deidm sen yaparsan öyle kıza sapık der tabi sevgili olarak söyledim

• ewet aşkın perçinlenmesinde bir etkendir :)

0|0
    0|0
    • tamam bunu kullanmalıyım :D nihahaha :D

• Kedi olurum kedi.

1|0
    0|0
  • çok hoşuma gider saçımı okşaması.başka yerleri ne zaman okşicak diye beklerim :)))

0|1
    0|0
  • saçlarıma dokunulması çok hoşuma gider..

1|0
    0|0
    • birde suskunluk olduğunda özellikle, gözlerinin içine baksam kızın erir biter değil mi :D

• doru yoldasın:)

• bakarkende hafif gülümserim :D

• çok hoşuma gider saçımı okşaması :)

0|0
    0|0
  • yok bende bi kıpırdama olmaz.

0|0
    0|0
  • Gitmez mi gider tabi :))))

0|0
    0|0
  • Gider

0|0
    0|0
  • Evettttttt

0|0
    0|0
  • eveeett tabii ki :)

0|0
    0|0
  • tavan yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yazık kıza ya saçını yaptırıp geliyor yanıma eve giderken saçları bozulmuş bi' şekilde gidiyor ://

bak üzüldüm şimdi

1|0
    0|0
  • Saçları topuklarına kadar olan hatunlar, beni bulun <3

0|0
    0|0
  • bana bak sırf kendi duygularını ttmin etmek için yapacaksan sıf onun hoşuna gidiyor diye yapacaksan varya sopalarım seni. :)

0|0
    0|0
    • ama kızı tavlamalıyım :D saçında bişeyde olmasa varmış gibi davranmanın bir zararı olmaz sanırım :D

• siz kızlara dokunurken korkularınızın esiri olmaya devam edin ;)

• korkuların esiri olmak değil de dokunmaya kıyamamaktır benim ki.

• Kesinlikle saçlarını sevip okşadığınızda çok hoşlarına gider... kedi gibi mır mır :)

1|0
    0|0
  • benim bile gider

1|0
    0|0
  • yapmaktan cok zevk aldıgım seydır bu..bıde sarılıp saclarını koklamak..bıterım bıterrr :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...