Sizi seven kızın geçmişiyle ilgili sırları öğrenirseniz ne yapardınız?

Bi kızarkadaşım var. Uzun süredir beraberiz. Bu kızın beni sevdiğine %100 inanıyorum şu an ama ilişkinin başlarında geçmişiyle ilgili bazı şeyleri saklamış benden. Gün be gün ortaya çıktı bunlar. şu anda ayrılmayı düşünüyorum ama yine de bilmyiorum. kızı seviyorum gibi bişey. benden önce 5 erkekle birlikte olmuş 2si tek gecelik falan. avrupada uzun yıllar yaşadım ve orda bunun bir önemi yok fakat işin içine yalan girince ne yapacağımı bilemedim. bi akıl verin lütfen yah.

• Barış
    63% (27)20% (8)42% (35)Oy Ver
  • Barışma
    37% (16)80% (33)58% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bugun facebookta eskiden birlikte olduğu elemana attığı mesajları gördüm.
yani benimle çıkarken attığı mesajlar. yanlış anlaşılmasın.

0|0
23|41

En İyi Kız Görüşü

• Barismaaaa.. bikere yalan girdiyse isin icine o iliskiden medet umma artik. Ayrica tek gecelik iliski ne yaa bide dile getiriormu bu durumuu rahatliga bakk. Bence aklin hazir karismisken ayril.

0|3
    4|0

Kızlar Ne Diyor 22

• senin vereceğin tepkinin çok daha farklı olacağını beyninin bakir olduğunu düşünmüştür. çiftsiniz siz sonuçta.. zaman geçirdikçe tanıyorsunuz birbirinizi. bize sorma kıza sor sen kıza.

ayrıca o ne len? "kızı seviyorum gibi bir şey" birkaç kez daha duydum bu sitede daha önce..yeni moda mısınız oğlum siz?

6|1
    1|1
  • takılma geçmişee senin geçmişinde çok temiz değildir sanıyorum ?

3|1
    0|4
    • Saklanılacak şeyleri neden yaşıyorsunuz diye sormak lazım tüm kızlara.

• o ağızla nasıl çocuklarını öpecek bir anne ben en çok bunu merak ediyorum... ve o çocuğa acıyorum..

• sen baskasını öpmednmi hiç

• senden sonrasını dikkate almalısın çekindiği için anlatmamıştır siz çok mu temizsiniz sanki bu konudaki kadın erkek ayrımcılığına fitil oluyorum

5|0
    1|1
    • ben yalan mı söylüyorum yani?

• açıkcası kız iranlı türk erkeği falan bilmez. ikincisi ben yurtdışında yaşadım böyle şeyleri takmadığımı zaten söylemiştim neden yalan söyylüyor. aptal yerine koymaktır bu.

• anlıyorum haklısın ama sonuçta geçmişle ilgili meseleler bunlar söylemek istemediği şeyler olmuş olabilir onun için bundan sonrasına bak diyorum seninle birlikteyken sana bir yanlış yaptı mı ona bak mükemmel insan yoktur onu hatalarıyla kabul etmeli ve sevmelisin

• Neden sakladığını soraydın , belki kabul etmeyeceğini düşünmüştür , farklı tanıyacağını sanmıştır ...

0|0
    1|0
  • kimse oturupta ben şunla düşüp kalktım tek gecelik ilişkiler yaşadım diye yeni sevgilisine anlatmaz niye anlatsınki hiç hoş değil. açıkcası erkek arkadaşımın hayatına damgasını vuran kızlardan biraz bahsetmedini isterim ama aralarında geçenleride anlatsın istemem hiç hoş değil gerçekten

2|1
    0|1
  • Gerçeği söyleseydi belki daha farklı yaklaşabilirdin buna emin olamadığından yalanı tercih etmiş demek ki. Seni rahatsız eden yalan söylemesiyse tek nedeni budur diye düşünüyorum. Uzun süredir berabermişsiniz hem bence bir şansı daha hakediyor. Sonuçta geçmişte yaşanmış şeylerin geleceğini etkilemesine izin vermemelisin. Olan olmuş kızın da neden yalana başvurduğu aşikar şimdiye kadar da bir hatasını görmediysen devam et derim

0|0
    0|0
    • gerçeği söylese %100 kabul ederdim olduğu gibi. ayrıca bu 2. şansı. herşeyi söyledim demişti yeni şeyler çıktı ortaya. ki uyarmıştım bir yalan daha yakalarsam biter diye. ayrıldık zaten. irana gitti bugun.

• 2 kez aynı şeyi yapmışsa durum vahimmiş o zaman. Napalım hayırlısı deyip yoluna bakıcaksın artık

• ama o kabul edeceğini bilemezdi ki...

• Yaptığı şeylerden pişmanlık duyduğu çok açık, sakladığı şeyleri sana söyleyip kaybetmek istememiş seni. Yorumlarına göre ikinci defa yaptı demişsin. Bence söyleyemediği başka şeyler daha var bu doğru ama söyleyipde senin ondan soğumanı istemiyor. Yüzleşmek istemediği geçmişini bu şekilde sorarak ve bir daha sakladığın bir şey olmasın diye kızdığında bu ona acı çektirmekle kalmaz ve senden korkar. Korktuğu içinde söylememeye devam eder. Bence geçmişle ilgili konusmaktan vazgeçerek onunla bugünün ve geleceğin güzelliklerini yaşamalısın. Sen geçmişini anlatmış olabilirsin ama eminim her ayrıntıyı onunla paylaşmamışsındır.

0|0
    0|0
    • kız feleğin çemberinden tur atmış. sanamı sordu bunları yaşarken. tek gecelik ilişki nedir ya. bu geçmiş ile ilgili değil karakterle ilgili birşeyç bu durumu onaylayan ve affet diyen kızların da aklına ne diyim şimdi ben

• bence istememenden gitmenden korkmuştur bi ilişkiyi o noktaya getirmek kolay değil bırakma onu derim...

2|0
    1|1
  • onunla mutluysan ne önemi var geçmişin? Geçmişte sen yoktun ki yanında... Değil mi ama?

Mululuk, aşk kolay bulunmuyor adamım...

1|0
    0|2
  • gecmişe dönersen önunu göremezsn

1|0
    0|0
  • ilişkinizin ilk başlarında söylemişse yalanı şimdi doğruyu söylemek istememiş olabilir

0|0
    0|2
  • Bu yalan değil sadece geçmişinde yaşadığı şeyler.Adı üstünde senden önce yaşanmış.Ne önemi var mühim olan şuan senin yanında olması..Abartmayın bu kadar.

2|0
    1|2
  • o kızın senı o kadar sevdıgıne emınsen belli ki senı kaybetmemek ıcın bısey söylememıs . senın de gecmısın pek temız degıldır dıye dusunuyorum herseyını anlattın mı ? seviyorsan gecmısıne takılma .. senınleyken ne yaptıgı önemli...

1|0
    0|1
  • gecmıse mazı gelecege nıyazıı

0|0
    1|2
  • baştan söylese seni hiç kazanamama korkuysuyla söyleyememiştir

0|0
    0|0
  • sevgısıne ve sevgıne ınanıyosan pes etme

0|0
    0|0
  • Bence bize sormak yerine kızla konuşmayı dene.

0|0
    1|0
  • hemen ayrıl

0|1
    0|0
  • sevdiğim gözlerime bakıp sorduğunda yüzümün kızarmayacağı ve gözlerimin gözlerinden kaçmayacağı bir hayatım var :)

0|1
    0|0
  • Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olmazmı çoğu zaman?

0|2
    1|0
  • ewetttt işte bir türk erkeği daha, bakire bir es istersiniz ama verende bir sevgili istersiniz.. kız seni sevmiş sende onu seviyorsun.. önemli olan bu demi.. kız sana tabikide söylemz kaybetme korkusu var demekki içinde. seni seviyor işte bunun ne önemi var ki. hem o kişiylede konusması belki baska bir seyden.. hemn önyargılı olma bence.. eger gercekten baska sebebp olarak onla kousmussa tabikide ayrıl derim.. ama anlattıklarına göre seni seviyor..

2|0
    0|2
  • Kalbin ne diyorsa o...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 41

• sadece sunu soylemek bence daha dogru olacak. ınsan hayatında en cok tek kelıme hayatında onemlıdır. " keşke" ... bu kelıme yasadın ve yasadıgın kotu sonuclandıysan pişmanlık duygusuyla soylenen keşke dir. yasamayıp aklında kalmıs ve zaman cok uzerınden gecmısse buda baska pişmanlık duygusu olan bir kelımedır.

sımdı ben sana soruyorum hangi keşkeler e daha yakın olmak ıstersın. hayat senın ve keskeler de senın.. ne dıyorsunn kendıne durust ol...

0|0
    0|0
  • barış ve barışma gibi seçenekler koymuşsun senin yerinde olsaydım barışmazdım. eğer bir ilişkiye başlanıyorsa yanlışıyla doğrusuyla yapılmışıyla yapılacağıyla her ne olduysa ya da olacaksa konuşularak başlanmalıdır. neden söylemez yani anlamıyorum.. eğer bunu sakladıysa başka şeylerde saklamıştır. bu sırlar bize dokunuyorsa tabi ciddi bir yara alırız ancak konuşarak tedavi edilebilecek şeylerse konuşulması taraftarıyım ama saklanılmış bir şey ve ''senle birlikte olduğu zaman içerisinde'' yapıp sakladığı bir şey varsa ipini çek derim. ya sinir oluyorum böylelerine..

0|0
    0|0
  • yalan varsa ben yokum da, sen sordunmu bu konu hakkında daha önceden bişey, yoksa sağdan soldan mı topladın bu bilgileri.

0|0
    0|0
    • sağdan soldan toplayıp itiraf ettirdim.

• bir süre sessiz kalın olayları kafanızda tartın derim, sindiremiyrsan bas sifona

• baskasıyla yapması önemli değil önemli olan senleyken naptığı. senleyken yapmış olsa bile o saatten sonra o kızı maden olarak gör kazabildiğin kadar kaz ta ki seni bırakıp en sonunda eski sevgilisine donene kadar. ne kadar yapsan kardır kardeş

0|1
    0|0
  • Zamanla soğur öyle bırakırsın şimdi takılmaya devam

Ayrıca ilerde sana neler yapabileceğini bilmiyorsun ve

Zamanında neler karıştırdığınıda bilmiyorsun belki seninle arkadaşım dye tanıştırdığı görüştürdüğü adam eski sevgilisi belki de arada bir onu düşünüyor

Belkide onun yaptığı numaralar sennknden daha etkiliydi

İlerde senden de sıkılır belki sen ondan sıkılmazsın bırakamazsın ilişkiniz aldatmaya döner

illaki o eski beşli den bir eksiğin vardır bir bayan eskikleri kafada tutar

Filancanın arabası vardı gezdirirdi şeklinde

Hakkında herşeyin hayırlısını dile inş üstesnden gelirsin

0|0
    0|0
  • Yalan ve sır başka şeyler. Böyle şeyler önemliyse en baştan konuşun. Daha sonra sevdiğiniz kız bakire çıkmayınca bırakmayın lan. Sorsak herkes adam, hey gidi dünya hey.

0|0
    0|0
  • 5 kişi..yuh.

1|2
    2|2
  • sımdı yalan ortayamı cıktı, kendımı anlattı? ve bana gore senınle baslayan tarıh ıtıbarı ıle sadakatı onemlı.. cevap yıne sende saklı. sevıyorsan ve sadakatıne guvenıyorsan , cok ta onemı yok...

1|0
    0|0
  • Bu soruyu sormana bile gerek yok cevabi biliyorsun ama uygulamaktan korkuyosun bence

0|1
    0|0
  • Şimdi atıp-tutmak kolay gelebilir bize ancak işin içinde aşk olunca ayrılırdım diyemiyorum. Şu an sakin kafayla sorarsan ayrılırım derim. Aşık olunca bu kadar kolay olmazdı belki bilemiyorum. Sen kendi hayat felsefene göre ve mantığına göre karar ver.

0|0
    0|0
  • Daha bunu mu düşünüyorsun ayrıl kop bırak ben tereddüt bile etmezdim mikro salisede aşkı kine çevirirdim

0|0
    0|0
  • mide meselesi. kımse sana bişi diyemez karar senin.. yüreğin hızlı çarpıyorsa midene agrılar giriyorsa yol ver.

0|0
    0|0
  • miden bu kadar genişse bulanmayaksa ayrılma ... Ondan karı çocuklarına ana olmaz

0|3
    1|0
  • hala ona ılgı duyuyor olması kotu ... askını yuregıne gommek bı yol ama yınede oturum konusmanı gerekmekte...

0|0
    0|0
  • :) maşşallah maşallah avrupalı...

0|0
    0|1
  • Yalan alışkanlık yaptımı kolay kolay bırakamaz insan.

1|2
    0|0
  • koy dötüne rahvan gitsin. san garanti ediyorum eğer affedicem seviyorum falan hastalığına kaptırırsan kendini ilerde dahada çamura batmış bulursun kendini. insan en başta dürüst olacak. namus bacak arasında değil kafada. ruhu kevaşeymiş.

0|0
    0|0
  • işin zor kardesım, önce kendıne sor bu senın ıcın sorun olurmu yada ılerıde kavga ettıgınızde kıza bunları söylersen kotu olur bence cokta asık degılsen bırak gıtsın derım

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum benimde başıma gelmişti kafada bir dünya soru işareti oluyor bu soru işaretleri sevgiyi ezip geçiyor...

0|0
    0|0
    • aynen. bırakmak da istemiyorsun. ne yapmalı hiç bilmiyorum.

• hiç durma yolver böleleri adamın basına bela acar

0|0
    0|0
  • başlangıcı yalan olan bi ilişki sıkıntılı

0|0
    0|0
  • yalanlar sırlar hepsi çıkar ortaya sıkıntı onlar..

0|0
    0|0
  • Eskiden birlikte oluğu elamana neden mesaj atmış sordun mu? Gerçi sorulacak bir şeyi de yok cinayet sebebi. Kızlara sormak lazım yeni bir ilişkiniz varken eskiye ne diye mesaj atarsınız?

0|0
    0|0
    • mesajları başka bi iranlı arkadaşıma translate ettirdim. bunun kuzeni olay çıkarmış eleman da bundan numarasını istemiş elemanın sevgilisine söylemiş benimkinin kuzeni bazı şeyleri ondan vermiş ama her ne olursa olsun bana söylemesi gerekirdi gidip elemana numaranı ne veriosun dimi

• Yine de söylemesi gerekirdi tabi bayanlar böyle dostum aynı şeyi tekrar tekrar söylersin gün gelir aynı şeyi tekrarlar anlamak mümkün değil.

• Hic bir kadın kolay kolay iliskinin basında sana bunları anlatmaz anlatamaz. Eğer sindiremeyeceksen bu öğrendiklerini ne ona ne kendine eziyet etme mutlu olamazsınız

0|0
    0|0
  • ha bunu bize sormuşsun ha geleceğini açık arttırmaya sunmuşsun... fark?

1|0
    0|0
  • barışmam reyiz

1|1
    2|0
  • Sen zaten ayrılmak istiyorsun belli

ama kız yalan söyledi diyorsan bunu önce ona sor

0|0
    0|0
  • Çok Uzun:! :(

0|0
    0|0
  • sinek küçüktür ama miğde bulandırır diye bir laf vardır. Sen kaldırabiliyorsan sorun yok

0|0
    1|0
  • Bilemiyorum. Bu soruya cevap verebilmem için senin yaşadıklarını yaşamam gerekir.

0|0
    0|0
    • Ne yazmış elemana?

• Geçmiş olsun ne diyeyim.

• soğuk su içtim şimdi arkadaşına salıyorum intikam için

• Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...