Evleneceğiniz kişinin dış görünüşü sizin için ne kadar önemlidir?

Evleneceğiniz kişinin dış görünüşünün size hitap edecek cinsten olması mı daha önemlidir, yoksa karakter uyumu mu?

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Yüzde vereyim %40 önemli

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• valla 18 yaşındayım biraz tipe bakmam grk ama hiç umrumda değil bni mutlu ediyosa grisi boş ytrki yanındayken mutlu olayım..

0|2
    0|2
  • dışı önemli değil içi güzel olsun diye bişey yok. doğru konuşmak lazım birinden etkilenmemizin ilk nedeni dış görünüştür. devamında gelir ilerisi.. yani önemli bence

0|1
    0|1
  • bir begenme olmali ama huyu suyu iyi degilse göz begensede hep suskun kalinmicagi icin biseye fayda etmez yakisiklilik yada güzel bir görüntüsü olmazi Hayirlisi olsun

1|0
    0|1
  • eğer hiç tanışmıyorsak o kişiyle ikiside önemlidri çünkü önce görüünüş çekecek ki tanışasın ve tanıyasın karakterini ... ama tanıdığın biriyse karakteri seni etkilerse görünüşü zaten sana hitap ederrrr...

1|0
    0|1
  • yüzü güzel olan kırk gün huyu güzel olana bir ömür doyulmazmış..

2|2
    0|1
  • Hala şunu öğrenemediniz...Sevgili hayatıyla-Evilik hayatının bir tutulmayacağını...

Evlendin adam bacağı koptu kaza geçirdi yüzü yandı bişey oldu..Ne olacak

Hadi sevgili olsan zaten tahminimce sevgili olmak için öyleleri öylelerini bulmaz

0|0
    0|2
  • boşversene yaa 40 yaşından sonra bütün kadınlar çirkin ;)))

0|2
    2|1
  • önemli ama illa kıvanç tatlıtuğ olmasına gerek yok

1|2
    0|1
  • iç güzelliğe önem veririm diyenler yalan söyler dışını beğenmediğinin içini kimse merak etmez bu yüzden 2side önemli derim

0|1
    0|2
  • benim yanımda bana yakışıyorsa sorun yok

0|2
    0|2
  • İçi güzel olsun. Bir de dış görünüş olarak da temiz ve bakımlı olsun, yeter.

0|2
    0|2
  • göbeklilere saygı duyamıyorum hep o amerikan gençlik dizilieri yüzünden hep.

1|0
    0|1
  • Dış görünüşü temizlik yapabilir mi? hamaratlığına bakarım.

0|1
    0|2
  • baktığım zaman içim gitmeli mümkünse. kendimi biliyorum tersi olursa karakterine küfretmeye başlarım ben.

0|0
    0|2
  • İkiside önemli ama benim için karakter iç güzelliği birinci planda sonra dış güzellik gelir.

0|1
    0|2
  • %75 önemli

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce ambalaj sonra içerik..

0|1
    1|1
  • en önemlisi karakteri terbiyeli eşim olabilecek insan olması diş görünüş olarakta temiz ve bakımlı olması önemli.

0|0
    0|0
  • önce dış sonra karakter.

Ama karakter daha önemli.

dış görüntü zamanla değişir karakter baki. can bedenden çıkana kadar bizimle.

0|0
    0|1
  • kardeşim dış görüntüde önemlidir ama nasıl ? bence seni taşıyabilecek kapasitede olması yeterli fazlası zaten zarar çünkü türkiyede yaşıyoruz sonra namus davasından mapuslarda çürürüz mazalah oyuzden kadın dedıgın fazla güzel olmayacak

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin güzel olmalı, güzele doyum olmaz <3

0|0
    2|1
  • benim evleneceğim kişi fizik olarak kesinlikle iddialı olmalı. ama bu ruhsuz ve aptal olmasını gerektirmez.

0|0
    1|1
  • ben %50 önemserim..ama şu da var önce ilgimi çekecek onu da dış görünüşüyle yapcak yani,sonra içine bakacam:)

0|0
    1|1
  • birazda düzgün olsun mümkünse..

ruh ruh nereyee kadar..

0|0
    1|0
Yükleniyor...