Kredi kartını teslim almazsak iptal olur mu?

İyi günler ben üniversite öğrencisiyim.19 yaşındayım.Dün fakültede finansbanktan gelen 2 kişi bana yalvar yakar cardfinans go vermek için uğraştılar.Ben istemediğimi söyledim fakat sonunda ikna oldum.Sözleşmeyi yaptık.Adresi falan verdim.1-2 saat içinde fikrim değişti.Bende zaten iş bankasının öğrenciye özel kredi kartı var.

Benim sorum şu.Kredi kartı adrese geldiğinde beni evde bulamazlarsa kart kuryeye gidecek.15 gün içinde kuryeden almazsam iptal olur mu?Yani bu kartı istemiyorum ne yapmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gideceksin bankaya başvurunun iptalini isteyeceksin.. Gerekçe olarak da istemediğini söyleyeceksin zorla mı diyeceksin iptal ediyorlar hiçte öyle zor iptal olan kart falan değil..

0|0
    0|0
    • ben bankaya gitmesem.kartı kuryeden 15 gün boyunca teslim almasam oomaik olarak iptal olmaz mı?

• Olmayabilir dostum çünkü aidatını ödetirler sana iptal ettirmek şart link

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kere kuryeden gidip alma gibi bir durmun yok adres testipi için 3 kere gelırler bulamazlarsa tekrar geri döner kart ama iptal olmaz o bakada ki kartın devamlı durur bunun için müşteri hizmetlerini arayıp kartının iptalini istemelisin...

0|0
    0|0
  • sakın kullanma card finanstı. inanılmaz zor iptal edilen bir kart. kullanmadan iade et.

0|0
    0|0
    • peki kartın gelmesini mi bekleyeyim?ne yapabilirim şuanda?

• müşteri hizmetlerini ara sor. ben o kadar ayrıntıyı bilemem. ama kullanmaman için uyarmak istedim sadece.

Erkekler Ne Diyor 2

• kartı alsan bişe şifre alman gerekecek o zaman aktif olacak.

Sen hiç bişe yapma alma onlar zaten kendi kendine iptal olur.

0|0
    0|0
  • hiç tesşim alma bankaya geri gider seni bulamadıkları zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...