Kapat

Önceden sadece bana bakıyordu şimdi sınıftaki güzel kızların hepsini tek tek süzüyor, neden böyle yapıyor acaba?

aynı sınıftayız önceden sadece bana bakıyordu şimdilerde ne olduysa anlamış değilim sınıfta güzel bakımlı kızların hepsni tek tek süzüyo neden böyle yapıyo acaba ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kim daha hoşuna giderse onunla olmak istiyordur yanı ..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• önünde yapıosa kıskandırmak için olabilir ama arkandan böyle şeyleri yapıosa hayır gelmez bundan

1|0
    0|0
    • benim önümde oturan kıza bakıyo ve benim fark ettiğimi görünce kafasını yere eğiyo

• ya kıskandırmaya çalışıyor yada seni ona karşı soğutmaya anlamak için karşına alıp konuşacaksın ne yapmaya çalıştığını ancak böyle öğrenebilirsin

• senide süzgecten gecirmiştir aradığı özelliği bulasaya kadar bakmaya devam edecek

1|0
    0|0
    • Sürekli bakıyo bana bugün yazılıda ble benden yardım istedi koridorda konuşuyoduk arkadan erkekler geçiyodu beni kenara çekti erkekler çarpmasın diye

• bak kendin söylüyorsun bakımlı kızları süzüyor diye anlaşılan rakiplerin coğalmış. sende bişeyler yap bence dikkatini cek

0|0
    0|0
    • zaten bakımlı biriyim de baktığı kızlar onu takmıyo bile benim rakibim değil hiçbiri içlerinde en güzel boyu uzun zarf olan benim

• yok ya parfümüm zaten süper zaten

• neyse güzel kardeşim büyü müyü yap işte bişeyler yada başkasını bul kıskandır ama o cocuğada yazık ne bileyim kal sağlıcakla

• la daha ne istiyorun

herifin gözü göz değil felfecri okuyor

sanada baksa ne olur ki

heriften ne uçan ne kaçan kurtulabiliyormuş kendin söylüyorsun

0|0
    0|0
  • bakdıkı sana bakınca bı pok olmuyo napsın çocuk hayret bişe yaaa demi ama öyle düşüğn bide yargılama cocuğu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • olay olay olay...yine bakıcı dehşeti:D

0|0
    0|0
  • Senin yaşın kaç, onun kaç?

0|0
    0|0
  • sende iş yok diyor yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nedenimi var güzelim bildiğin çapkın uşak işte boşver sende ona bak yaklaş..gönlünden ne geliosa yapki sana baksıın...onları biplemesin..

0|0
    0|0
    • benimle arası çok yi lakin bilmiyorum saçımı açınca gözünü benden alamıyo ama herzaman saçımı açmak da iyi olmuyo

• yüz verme aynılar güzelim aynı sennle yalnız kalsın cok sever ii davranır ertesi günü bak gör hemen değişir..dünyanın kanunu

• malesef canım ya

• sende dıgerlerınden daha bakımlı ol ama bence erkek mılletı ıste o yar senın bu yar benım hesabı yapıolar ne yaparsın aldırma eger cıdde ole yapıosa ondan fayda gelmez sen bı baskasına sans ver bence

0|0
    0|0
    • Ben gerçekten bakımlı biriyim başka bi kıza baktığını benim anladığımda kafasını yere eğiyo

• o zaman sana karsı cıddı duygular beslıo ama gonul de oynasmnak ıstıo baskalarına bakması da bu yuzdendır senı sakınıo bı de anladıgmkadarıyla hanı evlenılecek kız eglenecek kız ayrımı yapıo sanırım

• evet kısmen

• Sadece bak bak nereye kadar diye düşünmüştür bir ışık vereydin çocuğa..

0|1
    0|0
    • bana baktığı için bende baktım daha ben ne yapim gelip numaramı bile istemiyor

• görünüşe önem veriyor yada sıkıntıdan süzüyordur.

0|0
    0|0
  • demekki senide sadece süzüyomuş

0|0
    0|0
  • Gözü açılmışsa demek ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...