Ilişkide yön verici olmak

kız arkadasım cok sakin ve durgun biri olduğundan ne o bana yakın davranıyo nede ben ona yakın davranabiliyorum hani elini tutsam tepki verir mi ceker mi elini diye düşünmeme neden oluyo bu durgun durusu..ilişkide nasıl yön verici olabilirim hani sevgilim sonucta elini tutmamda ne gibi sorun olur gibilerinden mi düşünmeliyim yani beni mi ilk adımı atayım hep yoksa zamana bırakıp ondan mı bişeyler beklemeliyim ?

Güncellemeler:
birde su var kız arkadasımın bu sakin tavurlarından ona fazla yakın davranamadığım için ona seni seviyorum bile diyemiyorum yani böyle bi etkisi var işte üzerimde bu durgunluğunun neyse bunu demek için belli bi zaman mı bekliyim yoksa artık böyle o nasıl davranırsa davransın ben rahat olup elini de tutatım seni seviyorum da diyim mi ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• romantik bi anınızda elini tutarak başlayabilirsin. ona ters tepki vermezse hiç bieşye vermez :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki sen yönlendircen... pasiflik erkeğe yakışmıyor sanki...

0|0
    0|0
    • ya onunlayken aklımdan gecen hep ona yakın davranmak oluyo ama bu durgun durusu beni engelliyo biraz

• Yönsüzlükten ayrılırsınız yakında.

0|0
    0|0
  • utangaçlığından öyledir. senden bekliodur, biraz ona karşı adım at. gerisi gelir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen yön ver ona bırakırsan ohooo.ilk zamanlar biraz olur zamanla düzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...