Cluj-Galatasaray maçı hakkında yorumlar neler?

işte Galatasarayyyyyyyyyy...mevzu galatasaraysa bir duracaksın onu anladım helal olsun. maç süperdi. kıskananlar da çatlasın. siz ne düşünüyorsunuz Cluj-Galatasaray maçı hakkında?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa fatihi aslan kükredi ikinci olduk

ve

gol kralığı da bize burak a geçti daha ne olsun kıskananlar gs forması giysin :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• tebrik ederim ama sıradan bir takımı yendi...çok abartılacak bir durum yok

3|1
    1|1
    • Maçtan önce takıma real madrid gözüyle bakıyordunuz yağmur olmasa cluj fark atardı diyodunuz şimdi sıradan takım oldu değil mi? :)

• 0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlı olarak şunu söylüyorum. Galatasaray iyi oynadı ama oynadığı takıma dikkat :) Cluj o kadar iyi bir takım değil. Galatasaray'ı ne zaman tebrik ederim? Bizim yendiğimiz Braga'yı ve Manchester'i yensin öyle. Daha gruptan çıkacağı garanti değil. Ama şöyle bir şey de var. Gruptan çıkarsa daha kötü. Barcelona, Real Madrid? Galatasaray o kupayı bence ancak rüyasında görür :) Saygılar.

3|0
    2|2
    • bjk rüyasında da göremez. bu gidişle

• Seninle muhabbete girecek değilim. Kardeşim olamazsın ki zaten ben saygıdan öyle dedim. Tabii sen gsli olunca böyle terslersin hepiniz aynı boksunuz. O yüzden gelip bana ben iyiyim deme. İstediğim tepkiyi veririm kimse de karışamaz. Hadi eyvallah koç.

• ben iyiyim filan demedim. benim iyi olup olmadığı zaten Allah bilir. bu yaşa gelmişin daha karşıdakiyle konuşmayı öğrenememişsin, hepiniz aynı boksunuz ne demek lan haddini bil terbiyesiz herif... sen tanımazsın etmezsin beni, nerden biliyosun benim ne olduğumu dallamalığın lüzumu yok, o istediğin tepkini ve ''koç''unuda al münasip bi yerine monte et. üstüne dangalaklığınıda ben eklerim merak etme...

• Bence galatasaray bireysel bir galibiyet aldı. Takımda geçen sezon forvet oyuncularından çok orta saha gol atardı bu sezon sanki orta saha gol atmama yemini etmiş gibi bir umut kurtarıyor bir burak peki bu adamların performansları da yerinde olmaz ise ne halt edeceğiz ?

0|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak avrupadaki bu yıl ilk galibiyetinizi aldınız helal olsun..

2|0
    1|0
  • Bir fenerli olarak gerçekten gururlandıgım bir maç oldu. Hatta braga manchestyer maçını da takip ettim aynı anda... Manchester son 10 dakikada 3 gol bularak Galatasaray'in iddasının devam etmesini sağladı... Teşekkürler Galatsaray

0|2
    0|0
  • Olması gerekenden fazlası olmadı

0|0
    0|0
  • Burak ben burdayım dedi < sakiniz

0|0
    0|0
  • tebrik ederiz..güzel galibiyetti..duraklama dönemi bitti buraklama dönemi başladı.:)

1|1
    0|0
  • Galatasaray Türkiyedir...Galatasaray yükselişte olduğu zaman Türk futbolu her zaman iyi yerlerdedir...

0|0
    0|0
  • Çok çok iyi değildi ama cluj bize rakip değil ama bu futbolla bir üst turda zorlanırız hatta braga maçı bile zor geçecek o yüzden hemen kapılmayalım çok bireysel hata yapıyoruz Allahtan rakip rakip değildi..

0|0
    0|0
  • avrupa fatihi olduğunu birkez daha kanıtladı

süperlerdi

hepsine teşekkürler

1|1
    1|0
  • Helall :) derim belli zaten alıcağımız :D

0|0
    0|0
  • 2 Ciyiz Panpa :D

0|1
    0|0
  • çok güzeldi.. bir de burağın ronaldo takliti olmasa.. özgün olacaksın arkadaş

0|0
    0|0
  • Manu maçını sabırsızlıkla bekliyorum. 55.000 kişi ile birlikte devirip bragaya tura gidicez.

0|1
    0|0
  • hırs,çalışkanlık,yetenek 3ü 1 arada :D:D

0|1
    0|0
  • yorum yok yorum çok;)

0|0
    0|0
  • Gruptan çıkamaz.

0|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güzel olduğunu düşünüyorum .. Gruptan çıksada çıkmasa da herkese yerini de haddini de bildirdik.. Hıı bide bu galibiyet İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA ARMAĞANIMIZ OLSUN ;)

0|1
    0|0
    • ben en az senin kadar sevindim ama bu clujun sıradan bir takım olmasını engellemiyor...1 tane oyuncusunu tanıyormuydun bugüne kadar?

• Tanıyıp tanımamam neyi değiştirir ki adamlar şLiginde gruplara kalmış bu demek oluyor ki belli bir başarısı var bir fb bir limassol değil hani.Şunu da unutmamak gerekir basite aldığın o takım manu yuda yenebilir hiç belli olmaz.

• manu yenersek, braga ve cluj berabere kalırsa çok kolay çıkarız, en azından cluj yensin 3. sırada bitirmiş olur cluj, cünkü adamları evinde yendik.

0|0
    0|0
  • Bir vuruş kaç cluj :D ahaha süperdi tabi aslanlarım benim.

Pençe atma aslanım kükresende yeter. <33

0|1
    0|0
  • burakkkk damgasını vurdu :))

0|0
    0|0
  • macın adamı burak tı ve galata super oynadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...