Size kız denilmesinden mi yoksa kadın denilmesinden mi hoşlanırsınız?

Bayan arkadaşlara soruyorum size kız denilmesinden mi yoksa kadın denilmesinden mi hoşlanırsınız Örnek : Çok iyi kız/kadın şu an aklıma gelen örnek bu ama bazı cümlelerde nasıl hitap edilmesinden hoşlanırsınız ? Buyrun cevaplayın.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Yerine göre hitaplar değişir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bana her ikiside uyar şakasına kız kızım denilebilir bende sevgilime bazen olumm derim oda bana kızım der yada kız der nevar bunda ama tabiki hiç tanımadığım biridi çıkıpta şişştt kız diyemez

0|1
    0|0
  • kiz diyen den nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • kiz diyene kafa atasim geliyor. kadinsin yani. vajina girisindeki etle ne alakasi var cozemedim. ha misal 18 yasindan kucuge kiz dersin de. 18 yasini gecmis essek kadar kadina da kiz denmez.

0|1
    1|0
    • Değişik buldum yorumunu bende et parçasıyla alaka kurmadım sorarken ama bi espri yaparken kız denilmesi daha sevimli olmuyor mu ?

• onda sorun yok. normal hitap sekli olarak kullanilmasi absurt.

• kişiye göre değişkenlik gösterir bu bence ama mesafe varsa bayan tercih edilmeli

0|1
    0|0
  • bayan tabiki

0|1
    0|0
  • bayan çok resmi geliyor bana.. ayşe hanım falan çok itici... hitap kesinlikle kadın olmalı

0|0
    0|0
  • Bayan denilmesi daha uygun olur tabiki

0|0
    0|0
  • 18 e kadar kiz, 18 ve ustune kadin denmeli bence. Bayan falan cok itici

0|0
    0|0
    • E mesela yeni tanıştığın birine 19-20 yaşlarında kadın dersen yanlış anlarsa durumu nasıl toparlıyacaksın ?

• Yeni tanistigin biriyse o kelimeleri kullanmamaya calis o zaman. Cok hos bi kadinsin demek yerine cok hos birisin de

• hitap ederken hanımefendi, normalde kadın.

kız/bayan denmesinden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • kadında kızda pek hoşuma gitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hanımefediyi denedin mi hiç?

0|0
    0|1
    • Emin ol avatarındaki resim gibi hiç olmadım kendimle de bağdaştırmadım

• Benim sana öyle bişey dediğimi nerden çıkardın ki sen kendin öyle anladın burada benim yapacağım bir şey yok selametle.

• Avatar konusuna nerden girdin o zaman? acayip boş bir tipsin ya. yazık.

Yükleniyor...