Neutrogena mı nivea mı? Yüz nemlendiricisi olarak ne kullanıyorsunuz?

kuru bir cilt yapısına sahibim. cilt analizini yapan uzman nivea adına çalıştığı için kendi ürününü önermişti. cildime gayet iyi geliyor fakat nivea nın tüylendirme yaptığını duydum birkaç kişiden ve değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz krem varsa harikulade olur.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• tatlım kımyasal madde ıceren kremler yerıne her gun yüzüne buhar banyosu yapmayı deneyebılırsın .. emınım memnun kalacaksın sonuctan :) ha illa krem kullanıcam dersen kuru cıldın için yaz - kış 50 faktör günes kremlerınden kullan hem koruyucudur hem nemlendırır hem de cıldın berrak bır gorunum kazanır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• Nivea tuylendirme yapar neutrogena yağlandirma..

Uygun bir seylerse Loreal i bir dene ya garnier

Bunun disina piyasa pek cok nemlendirici var, benim ki vichy

0|0
    0|0
  • sana her şey yakışır bebek (:

1|0
    0|0
  • bak cici gercekten bepanthene kullanmayı deneyebilirsin hem harika bir makyaj altı hemde yumusacık yapıyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle eubos. eczanelerde bulabilirsin. bir iki girdigin yer yok mok cikmiyor derse aldirma. yalan. illa sebamed satmaya ugrasirlar. eubosunu al cik. hem yuz temizleyicisi, hem krem olarak eubos kullaniyorum. gayet mutluyum. 25 senedir annem de kullaniyor. o da memnun yani.

0|0
    1|0
  • Neutrogena kullanıyordum da bence yağlı. Hoş cildin kuruymuş :) İnnova kullanıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum öyle kremleri. Cildi yumşatıyor ama başka şekilde geri dönüyor.

Kahkah kabağı yetiştiriyorum ben onun yağını alıyorum portakal ve mandalina kabuğunu rendeleyip suyunu içine sıkıyorum. Hem enfes kokuyor hemde cilt süper oluyor.

0|0
    0|0
  • nivea aldım yağlı gbi bi garip beğenmedim gerçi senin yüzünde kuruymuş. yinede tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...