Düzgün giden bir ilişkide sürekli iletişim içinde olunmalı mı?

Eveet, bir sorum var. Karşındakinin sevgisinden eminsin, ancak kendisi sevginin yüz yüze yan yana yaşandığını, mesajla telefonla olacak iş olmadığını savunanlardan(haksız değil), ancak tabikide sürekli yan yana olma şansınız yok.. Siz sürekli konuşmak isteseniz de o bunu biraz gereksiz buluyor siz ne yapardınız kızlar? Ya da siz de gereksiz buluyor musunuz beyler?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik değildir çıkmak vs. iletişim olur bi biçimde.kimi zaman hergün kimi zaman çok seyrek. çok yakın ve dolu bir ilişki herzaman olmayabilir.olmamasıda iyidir. düşünme fırsatların ve yeni şeyler görme fırsatların olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• genelde bu iletişim olayının patlak veren noktası şudur neden hep ilk ben arıyorum neden hep ilk ben mesaj atıyorum kızlar genelde bunları dert eder ama eğer ilk aramayı mesajı erkek yapıyorsa erkekte aynı şeyi savunur çünkü karşı tarafın aklına gelmiyormuyum sorusu kurcalar kafayı ben bunları sorun etmem ve iletişimde sürekli olmasada ben sevdiğim kişinin sesini en azından iyiyim diye bir kelimesini belkide saat bası duymak isterim yoksa kendi hayatımı yaşayamam

0|0
    0|0
    • Normal olanın bu olduğunu düşünüyorum..

• evet bencede öyle ama erkeklerin çoğu bu konularda duyarlı olamıyor o aşamada iş bayanlara düşüyo anlayış şart

• Güzel demiş telefonda ilişki yürümez ha akşam yada fırsat oldukca konusur guzel sozler yazabılırsın.çok sık konusamkta sıkıntı yok ama bir süre sonra sıkabılıyo belkı de bunu yaşamak istemiyodur.

0|0
    0|0
  • Evlensin o zaman seninle.

0|0
    0|0
  • Git kus içindekini üstüne üstüne git dik ol bağır çağır hatta şaklat suratına inan bana hiç konuşmamaktan daha iyidir. Zira konuşmadığın hergün öfekn kinin kat kata büyür. Hep düşman kalırsın. Lakin dökersen içini tez zamanda barışık kalırsın

0|0
    0|0
  • arasıra nefes almak lazımdir ilişkılerde

0|0
    0|0
  • gereksiz olmaz asla ben sevdiğimin herzaman yanımda olmadasa öyle olduğunu hissetmek isterdim bu ya telde olur yada netde ahh ahh nerde öyle sevgili yok işte yanlızım ya ahh ahhhh

0|0
    0|0
  • abi benmi gerizekali oldum yoksa sorularmi manyakca 3 defa okudum anlamadim lan

0|1
    1|0
    • Mesajlaşmak gerekli mi gereksiz mi sence soru bu yani çok zor değil

• fazla ilgi sıkar... kaybedersin. arada geri çekil koşsun peşinden :P

0|0
    0|0
  • bir canlıyla 24 saat ne konuşabilirsin be insanlık. adam haklı dava düşmüştür...

0|0
    0|0
    • Sadece neler düşünüldüğünü öğrenmek için sorulmuş bir soru

• iiii ya işte ben düşündüm ben yazdım zatii..

• Bahane etmiş. Çalışıyorsan sürekli sevgilinle konuşsan kovulursun. Arkadaşların arasında isen sürekli sevgilinle konuşsan, arkadaşların küser. Seni daha çok görmek anlamıda çıkar bundan.

Konuşcak konu bulamıyordur. Telefonla uzun konuşmak zaten sağlığa zararlı, sağlığını düşünüyor olabilir. Bazı insanlar sevgilisi dahil, telefonla 1 dakikadan fazla konuşmayı sevmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• abartmaya gerk yok die düşünüorum öyle her saat başı mesaj.yada sürekli aşkım şuraya gidiorum şurdan çıktım şunu yaptım.gerek yok böyle şeylere.ama bu demek değildirki gün içinde naptığımızdan hiç habermz olmasın.herşey dozunda olmalı.gün içöinde çalşıodur arayamıodur akşam 10 dk da olsa ayırabilir.

0|0
    0|0
  • ya dakka başı mesaj çekmek değil zaten adamın işi gücü var her dakka mesaj çekip arayamaz ama yanımda olduğunu hissetmem gerek .en azından bir kere araması lazım 10-15 dakikasını bana ayrırsın çok mu yani yanımda olduğunu hissetmem lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...