Vizelerinize 2 gün kala kız arkadaşınız sizi terk etse ne yapardınız?

Vizelerinize 2 gün kala kız arkadaşınız sizi terk etse ne yapardınız? (Bu gidiş kesin gidiş ama hala içinde az da olsa bir şeyler var) Sınavlarım çok kötü geçti ama 9 gündür hiç bir şey yazmıyorum aramıyorum. Bugün ki sınavım o kadar kötü geçti ki ilişkimiz zamanında da her sınav dönemi öncesi buna benzer sıkıntılar yaşıyorduk şuan öyle doluyum ki sağlam bir mesajla kaynamak istiyorum. Erkekler yerimde olsaydı ne yapardınız? Kızlar siz kızın yerinde olsanız ne yaparsınız ? Böyle bir mesaj atsam (hakaret yok ama iğneleyici bir mesaj) ne düşünürdünüz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Genelde biri ayrılmayı koyunca aklına bunun seni etkileyecek bir zamanda olup olmamasını düşünmüyorlar.. Ben de üniversite sınavından önce terk edilmiştim, o zamanlar onun ölmesini istiyordum küfür bilmeyen ben küfürler falan ediyordum ama şimdi iyi ki diyorum, iyi ki gitmiş de sevdiğimi bulabilmişim.. :)

1|0
    0|0
    • Bir de var ya ona yaptıklarımı yoldan geçen 100 kızı çevirsem sorsam sevgiliniz size böyle yapsa nasıl olurdu diye 100'ünün de bayılırdım diyeceğinden şüphem yok.

• Sadece içinden geleni yapabilcek biri misin? ben gözümü karartıp yaptığım hiçbir şeyden içimden kalandan çok pişman olmadım :)

• Sadece içimden geleni yaşadım bugüne kadar. Sadece fikir almak istiyorum ne kadar sağlıklı düşünüyor olsam da birisine fikir danışmak bu acılı zamanımda onu kazanabilecekken kaybetmek de istemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu benim başıma hep geldi hiç aksamadan her vize ve final arefesi bu benim başıma gelir alışkanlık yaptı artık...

0|0
    0|0
    • Bu kadar iyi zamanlama olamaz ama ya hep 2 gün kala böyle şeyler oluyordu. Bu sonuncusuydu. Gitti.

• Evet gıcık gibi hep vize/final zamanı, hiç şaşmaz yani :D

• kazanmaya çalışsanda kızın sana olan sevgisi bitmiş bence hayatına devam et mesela ben biraz önce sevgilimi mesajla terk ettim telefonumu da kapattım çünkü artık ondan soğumuştum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Abi bi kız için degermi?yazik ee kendine otur çalış derslerine ver vizeni daha neler gelip geçecek hayatından sonrasında pian olursun kafana bukadar taktin diye

0|0
    0|0
    • Kötü geçti zaten hepsi kafa dolu olduğu için almadı hiçbir şeyi.

• sikerim kız arkadaşı vizelerim daha önemli der*git ebeyin ammına kadar yolun var dedim içimden geçen bu reyiz

0|0
    0|0
    • O kadar kolay değil işte. Küfür zaten etmiyorum o kadar da küçülmek istemiyorum.

• ben ederim reyiz bide onu çekemem hemde vizelerime 2 gün var

• Kardeş yanlıs anlama ama onun*kordum

0|0
    0|0
    • Kendiniz bu durumda olsanız diye bahsettim yani kendi sevgiline göre yorumladığın için benlik sorun yok.

• Ama cidden o kızın yaptığıda ayıp tam vizeler zamanı bu yapılmaz...

0|0
    0|0
    • Bütün sınavlarım berbat geçti zaten. Bir rusça kaldı girmediğim sınav onu da kötü geçiremicem artık.

• amin dilerim istediğin gibi gider başarılar dilerim :)

• Amin teşekkür ederim

Yükleniyor...