Kaç Kalori Yakmalıyım? Yardım edin?

1.76 Boyundayım 86 Kiloyum 2 Haftada 40 - 35 dakika 6.00 Hızda koşu bandında çıkıyodum ayağım rahatsızlandı Doktor 4.5 da çıkabilirsin diyor Eskiden 200 Kalori şimdi ise 120 Yakabiliyorum eskisi gibi kilo vermeye devam edecekmiyim yoksa durma gibi sorunlar oluşacakmı?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Dayicim eski sporcuyum senin yaptigin egzersizi 102 kiloda 13 kati 4 kere cikip inen birisiydim ve kilo vermemek icin protein agirlikli beslendim fakat bir gum geldi ki Kaval kemigik kirildi ve sag ayak lifimde yirtilma oldu 1 ay fizik tedavi gordum ve yaklasik 1.5 yildir spor yapmadim su an 145 kiloyum yani diyecegim o ki sporun sagliklisi azar azar orta sekerli kahve gibi hafifce icip kalkacaksin sansini zorlama 7000kalori 1 kg ediyor zaten gunde 10 saat kossan 2000kalori veriyorsun yapmayin boyle seyler sacmalamayin sporun amaci hormonlari duzenli tutup kaslari beslemektir kilo vermek degil. Sen hormonlarini duzeltip kasini besledigin zaman zaten vucut optimum duzeylere tasir seni yani isin ozeti sakin abim. Hevesli gunlerindesin belli ama sıkılmadan yap. He ben 20 yasinda bir delikanliyim sen beni simdi dinlemezsen gorurum seni. On capraz baglarindan meniskuse kadar gider bu is soylemedi deme

0|0
    0|1
    • Ben 18 yaşındayım hesabı açarken dikkat etmemişim yani şu an 4.5 giderken sağlıklıyım devammı ediyim yoksa daha mı yavaş yapmalıyım

• yani heveslisin burdan bu anlaşılıyor bence hevesini kırmadan devam et

• kaç saat yaptığının önemi yok ne kadar düzenli yaptığının önemi var anlatabiliyormuyum?

Yükleniyor...