Sevdiğinizin sizinle beraber olması için ısrarınız...

Sevdiğiniz kızın/erkeğin sizinle mutlu olmayacağından emin olduğumuzu varsayalım. Senin önü istemene rahmen onun seni istemediğini ve seninle mutsuz olacağından emin olduğumuzu varsayalım. Sevdiğinin de bir sevdiği var ve biliyoruz ki onunla mutlu olacak. Size sorsa Ben seninle mutsuz olacağım ama onunla mutlu olacağım ama istersen seninlede evlenebilir fikrin ne dese. Seninle mutsuz olmasına rahmen evlenme sebebi senin paran var ama sana karşı sevgisi yok ve olmayacak onunda parası yok ama onu hep sevecek ve onunla mutlu olacak. Bu durumda ne yapardınız. Fedakarlık yapıp onunla kalmı dersiniz yoksa sevginin hırsına kapılıp mutsuzda olsan benimle ol mu?

Güncellemeler:
Benim basimda boyle birsey var kiz tabi ki beni hic bir sekilde istemiyor. Ortada bir sebeb yok durduj yere gitti zaten. Ama eminim ki zengin parasi olan birini bulamayacak. O olmadiktan sonra da benim icin paranin hic bir onemi yok. Kendimi feda edip veririm parayi ondan habersiz esine ikimizden biri yarim yamalak mutlu olacagina birimiz adam gibi mutlu olsun. Su anda bekleme asamasindayim. Zamani gelsin uygulamayada gececegiz. Hep acizane fikrim su olmustur yatam cikacaksin ya tam batacaksin a

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• beni sevmeyen adamın yanında 5 dakika durmam .seviyorsam sevilmeyide isterim .bir taraf sevmiorsa aklı başkasındaysa o ilişki yürümez bir gün kopar .o stresle yaşayamam

0|0
    0|0
  • tek tarrafli cok zorlanirsin, aci cekersin

0|0
    0|0
  • tek taraflı olmaz diye düşünürüm böyle şeyler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herkes kendi yoluna derim olurmu öyle fedakarlık deyil bu aptallıkdır sen sevmediğin mutsuz olacağın kızın yanında durumuydun arkadaş fedakarlık deyil aptalıkdır bu çok saçmaaa

0|0
    0|0
  • uzatmadan beni sevmeyeni neden isteyeyim istesem ve evlensem möür boyu kahır mı çekeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...