Uygulamalı photoshop yapan site ya da video paylaşır mısınız? Photoshop Cs5 ve CS6

Merhaba Arkadaşlar ben Yasin Photoshop'a yeni başladım kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum, bir iki resim yaptım bu arada sizlere göstermek istedim..Sizlerinde önerisini almalıyım diye düşünüyorum sesli anlatım yaparak uygulamalı photoshop yapan bi site yada video flan varsa bana gönderebilirmisiniz yorum olarak.. yollarsanız sevınırım bu arada unutmadan resimler;

link

ve

link

Yorumlarınız benim için çok önemli tavsiyelerinizide bekliyorum..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• good-tutorials.com bu siteden çok şey öğrenebilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani fotograf düzenleme mi yoksa illustration grafik tasarım olarak mı kendini bu alanda yetiştirmek istiyorsun? Eğer fotografçılık değil de diğer alandaysa başarılı.

0|0
    0|0
  • Şuan bunun okulunu okuyorum :) başlangıc gerçekden çok zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben grafikerim... Zamaninda bu tur seyler ile cok ugrastim. Sana kesinlikle tavsiyem Photoshopu cok detayli olmayacak sekilde ogren ve icindeki atesi 3d studio max programina puskurt kesinlikle cok zevk alacaksin. Tabi icinde o ates varsa. Zaman kaybetme derim. Birde illa bu is uzerine ugrasacagim dersen yani Ps uzerinden gideceksen tek bir site uzerine gitme ingilizceni gelistir youtube den ingilizce olarakd ders seklinde arastir.

0|0
    0|0
  • birinci resim de dudak.burun kaymis tam oturmamis

ikinci resim bayagi bi karisik olmus tamam onu yapmak istemissindee adam fazla belli olmuyor genelde iyi bi baslangic eksiklerin bunlar uzerinde calis derim

0|0
    0|0
    • yorumun ıcın teşekkürrler :)

• onemi yok kardesim yardimim olduysa ne mutlu belki benim site tasarimini.yaparsin logo felan :))

• Ben Kullanıyorum CS6, CS5, Elements6 Ne Lazım.

0|0
    0|0
    • Genel kullanma ve mesela türkçe anlatımlı öğretim yapan bi site video ..

• Youtube den Ne yapmak istiyosan arayabilirsin. Orda baslangıctan tut 3d cizimlere kadar hersey mevcut. Tutorial photoshop. Cinema 4d maxon gibi hersey.

• youtube - photoshop tutorials...

0|0
    0|0
  • Grafikerler. ... da takılmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Google ye Basçek yaz kardeşim photoshop cs4 hakkında cok video var acıklayıcıdır hepsi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...