Kadınlar zayıflamak için her şeyi yapar mı?

Hep gözlemlediğim bir şey var Türkiye'ye zayıflama adı altında soyut ,somut ne gelirse kadınların çoğu işe yarasın yaramasın kullanıyor ...Bıçak altına yatmalar ,derisine , vücuduna bir şeyler enjekte etmeler falan ... hiç mi korkmuyorsunuz (YAPTIRANLAR)

Erkekler kilolarını bu kadar dert etmezken .. Kadınlar biran önce fazlalıklarını vermek için neden bu kadar eceleci ?

Bünyeniz yediğinizi içtiğiniz biraz kıssanız kilo verdirmiyor mu ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Totosu küçülsün diye rejim maksatlı duvara çarptıklarını biliyorum ben , spor ve düzenli beslenme dışında bir şey yapmam ...

0|1
    0|0
    • :D yeni duydum totosunu duvara vuranları hahaha :D

• olmazmı anlaşıyorlar yarın bana gelin diye , gelsin içli köfteler gitsin pohaça börekler ...

• anneme sporu bırak dediğimde benim bir sosyal çevrem var deyip karşı gelmişti :D şüpheleniyordum zaten :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Avrupa Ülkelerinde mide yapıştırma balon koydurma vs ameliyatları bizden daha fazla hatta Hollanda ve Almanya' da Türkiyenin 2.5 katı daha fazla hatta mesela estetik ameliyatlar 5.5 katı daha fazla uygulanıyor. Oysa Türkiye' de genç nufus bu ülkelerden çok çok daha fazla (olmasına rağmen.)

0|2
    0|0
  • Yoo ne münasebet.:))

0|1
    0|1
  • Ben herşeyi yapmam, hele ki sağlığıma zarar verecek şeyleri hiç yapmam...

0|0
    0|0
  • hiç birşey denemedim şimdiye kadar sıfır bedenim zaten . formum yerinde :)

0|1
    0|1
  • hic birsey yapmiyorum nasil sam oyleyim hasta olmaya hic niyetim yok:):)

0|1
    0|1
  • ya ben kilolu değilim ama bence mademki kilolu olmak istemşyo bu bayanlar o zamn dikkat neden etmezler helede aldatıldıklarında eteş bacayı sarıyo ve estetiğe çok karşıyım

0|0
    0|0
  • ben yerim herkes bilir :P

0|0
    0|0
  • Bı bardak cayla gunu gecırenlerı bılırım.

Bense yemeden yapamıyorum =D

0|2
    1|0
  • adı üstünde bünyeye göre değişir bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• uzaya bile çıkarlar.midesine kelepçesini takanı duyduktan sonra herşey beklenir

0|0
    0|0
  • sabahtan akşama kadar yaptıkları tek iş evde oturup tıkınmak tabi bunun yanında komşularla birlikte dedikodu yapmaktabi bu durumda kilo almaları çok doğal benim ingiliz sevgilim öyle değil her sabah koşu yapıyor yiyeceklerine dikkat ediyor en iyisi bir ingilizle evlenmek...

0|0
    2|0
Yükleniyor...