Gobegimi icime cekmekten biktim artik?

selam arkadaslar.18 yasindayim boyum 1.78, kilom 90. eylul ayina kadar bir 15 kilo vermek iatiyorum en azindan 10 kilo. seker , tuz, cok yagli yiyecekler, ekmek yemiyorum. sigaradan dolayi fazla kondisyonum yok. enerjim ideal bir dovus sanati kilo verdiriyorsa yapabilirim. bana hangi sporu ve diheti onerirsiniz simdiden tesekkurler.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu yaz bisikletimi yapıcam sabah düzenli yürüyüş saat en geç 10 da, ondan sonra öğle sıcağında bisiklet akşamları da yarım saat yürüyüş ekmeği azaltıcam şekeri azalttım. Ekmeği de azaltırsak tamam işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir diyetisyen tavsiyesiyle diyet yapman lazım. Ayrıca spor salonuna yazılabilirsin. Durumun yoksa açık havada koş, yürü vb

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• protein ağırlıklı beslenceksin uzun süreli tok tutar. günlük yakman gereken kadar karbonhidrat alman gerekir (google da aratırsan gereken karbonhidratı hesaplama siteleri çıkar) yağ şeker tuz zaten yazmışsın sen. spor kısmına gelince dövüş sporları emin ol çok daha fazla kondisyon ister o yüzden kondisyon çalışmalarıyla başlaman daha doğru olur. ayrıca mekik şınav zaten olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • Kilonu kulllanarak kas yap bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...