Arkadaşlar unutamadığınız bir anınız var mı?

hayatımızda hepimizin unutamadığı bi anımız anımız olmuştur :)szn hiç unutamadığınız anınız hangisi?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş bana sigara varmı dedi bende var dedim bana tall mı dedi bende lm demiştim gülme krizine girdik dal demek istemiş oysa, (çaktırma )))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 yaşındaydım rahmetli dayım 18 yaşındaydı o zaman en çok hangi dayını seviyorsun demişti bende diğer dayımı söylemiştim , çok üzülmüştü ve 1 ay sonra yaylaya gitmişti arkadaşıyla av yapmaya çıkmışlar kaza kurşunuyla vefat etti :((

1|0
    0|0
  • Lise doneminde sadece parlement alacak kadar param vardi. Gittim parlementi aldim. Ogle tatilinde 5 kisi ortak icecegiz. Okulda bir semtte dagin eteklerinde. Ciktik en tepesine asagi yukari 2 km yukarisi. Ben nerden bileyim 5 kisiden birinde bile ates olmadigini :) Cikarttim paket actim o zamanlar sigara oyle bir cazip ki o o arada seks mi sigara mi deseler kesinlikle sigara. Her neyse sigarayi koydum agizima herkese verdim 1 kisi haric herkesin agizinda sigara ben agizimda sigarayla kem kum ederek huni ateyss dedim. Jerkes bir birine bakti. Lan dedim kimsede mi yok Allah belanizi versin sizin. Hepsine sovsum kufrettim. Tabi onlarda bana arkadasca :) Dedim iyi inip alalim. Arkadas bir kisinin cebinde 10 kurus olmaz mi. Gittik bakkalin onune indik. Hadi biri gitsin ates alsin yaksin bizde ondan yakariz sondurmeden sirayla iceice yukari cikariz. Kimse gitmedi herkes cekingen o diyor ben gitmem ben gitmem. Bende hepsinden cekingen Adam dese on kurus yokmu ne cevap vercem. Her neyse iyi madem oturup birinin gecmesini bekliyelim dedim. Bekliyoruz... Orada bulunan kolejin temizlikci kadini cikti. Kapida sigara icti ben dua ediyorum. Allahim yere atsin sondurmesin. Ac kurt gibi bakiyorum ve sigarasi bitti kadin sondurmeden yere atti. İki adim gitti... Heycan dorukta ben kalktim ayaga otomobil geeden sigaraya ulasip almam lazim. Yerlerde hafif islak tabi yuvarlanip suyada girmemesi lazim. Kadini kapidan iceri girmesini bekliyorum. İki adim atmisti ki geri dondugu gibi sigaranin ustune basti. O an hissettigim aciyi kimse hissedemez. Tabi agizdan cikan sonsuz kufurler de var :) O ani aklimdan cikmadi. Parlement alacak param var kibrit alacak kurusum yok diye.

0|0
    0|0
    • çokkk kötü bir durum sgara var ateş yok çok başıma geldi o ana hele ole bi cann istyo ki :)

• Evet ozellijle ates olmadiginda oyle bir istek geliyor ki sigarayi paketiyel yiyip emesin geliyor.

• utanmasam ekmek arsına koyup ycem her anımda btek o var ve önceden sgara içenlri şiddetle kınardm askla içmem derdm byk konuşmamk lazımmış yanlızlıktan oldu iki üç senedr amaaa sgara candr hayattr beeee:)

• Fenerbahçe- BEŞİKTAŞ maçıydı kadıköyde kalecisiz ve korayın son dakika golü ile gelen galibiyetin gazıyla tribünde ağladığımız maçtır. ( 4-3 koymuştuk)

1|0
    0|0
  • deprem de depremi yaşayacakken önce kızdığım sitem ettiğim bir sakatlık vesilesi ile depremde başka yerde olduğum üzere depremi yaşamamam. Her şeyde bir hayır var bunun en iyi tespiti

1|0
    0|0
  • Eşimi ilk gördüğüm an :D

1|0
    0|0
  • ewet var

fear factor yarışma proğramı arjantin msacerası acunla

1|0
    0|0
    • seni yarışmada gördükmü hatırlamıyorum ama ordaysan elbetki unutulmaz böyle bir macera

• ewet ordaydım,ilk bölümlerinde yer aldım seçildiğimizde yarışma hakkında hiç bilgimiz yoktu,mütiş bi macera hatırlamassınız saclarım kısaydı o zaman

Kızlar Ne Diyor 5

• kötü olan karsıdan gelen arabanın hızının yüzünden virajda kontorumuzu kaybetmiştk ramak kalmıstı ucuruma yuvarlanmaya verilmiş sakadamış vamıs..

iyi olan sevdiklerimle gezip tozdugumuz tatil yaptıgımız hr an:))

1|0
    0|0
  • çocukken annem beni istanbula topkapı sarayına götürmüştü kaşıkçı elmasını görmeye.. onu gördügümde çok şaşırmıştım çünkü ben onu elma zannediyodum

1|0
    0|0
  • çogu anımı unutamam :)

1|0
    0|0
  • kadıköydeki boğa heykelinin altına girip (boyum anca yetişiyordu o zamanlar ) boğanın malum yerini tutup "babaaaaa bu ne diye " bağırmam sanırım :s

1|0
    0|0
  • unutamadığım anıların hepsi babamla ilgili.

1|1
    0|0
Yükleniyor...