Bir kızın erkeğe sürekli bakması ne demektir?

Okuldayken derslerde sürekli dönüp bana bakan bir hayranım var :)

1 yaş küçük benden ben aynı sınıfı tekrar ediyorum ama öyle serseri biri değilim,ruh olarak olgunum artık cinsel dürtülerimi kontrol edebiliyorum, çevremin söylediği üzere yakışıklı, cool ve efendiyim

ama fazla konuşkan değilim, karşıdakinin sorularını cevaplarım ama kendim sormaktan acizim :) naber bile deseler iyi derim sen nasılsın demem :) o kadar ilerlemiş bir umursamazlığım oluştu, bu yüzden muhabbete girmek benim için zor

Son zamanlarda olan bişey yüzünden birbirimize bakınca gülmeye başlıyoruz, (olayı anlatmayım anlatsam anlamazsınız) ancak son zamanlarda fazla bakmıyor

Bu kadar saçma yazıdan sonra soruyorum, ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Yok yani fazla muhabbetimiz de yok, konu açma konusunda berbatım zaten :) şansıma mı küseyim her zaman :) direk çat diye teklif vermek komik olur
1 dakika hoşlanıyorum demedim sadece ne anlama gelebilir dedim :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• BENCE ERKEK DEDİĞİN İSTEDİĞİ HATUNU ELDE EDEBİLMLİ EGER O KABİLİYET VARSA YANİ ÇOCUKTA GÜVEN VARSA ÇOK ETKİLENİRİM

0|0
    0|0
  • seni beğeniyorum demektir kısaca

0|0
    0|0
  • hoslanti olabilir bundan öte seviyor olabilir ve bu yüzden gözleri her an seni ariyordur bir saniyelikde olsa bakar tabi sende hoslanip veya sevdigin icin onu arayinca göz göze gelmeniz gayet normal bir sey :)

eger bakislarini kaciriyorsa ya utaniyordur ya belli etmek istemiyordur tevir türlü kiz var canim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• herşeyi göze alarak söylemelisin yoksa başka kişilere yelken açacaktır sen hala aynı yerde kalacaksın keşke dememek için biran önce faliyete geçmelisin

0|0
    0|0
  • senden teklif beklemiş ama heralde biraz geç kalmışsın. oda senin teklif etmen için sana yeni bir sinyal vermiş artık bakmıyorum gelsin teklif etsin diye. fazla bekleme başkasıyla çıkabilir

0|0
    0|0
  • eğer gözlerinle konuşamıyorsan dilini çöz artık. kuş uçtu uçacak ahmetttt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...