Inadına güzel bir gün yaşayacağım desek?

her konuda inatlaşıyoruz bu gün inadına güzel bir gün yaşıycam desek kendimize güzel olmaz mı ? yağmur yağıyor patronla eşimizle kavga etmişiz hayat bizden birilerini almış ... ne olursa olsun bu gün nefes alıyoruz ve hala yaşıyoruz galiba hala umut var bu gün mutlu bir gün olsun sizin için kendinize bir iyilik yapın ve nefes alın iyi günler arkadaşlar :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Murphy'de tüm içtenliği ile senin bu iyi niyetinin aksi yönünde çalışır. Hiç olmazsa, ya kaldırımda yürürken ayının biri üzerine çamur sıçratır ya da klavyene kahve dökülür.

Bir de evde karısından fırça yemiş patron, işyerine gelip herkese erkeklik taslayabilir mesela..

O yüzden, sakın çaktırma. :))

0|0
    0|0
  • çok sinirli uyandım akşamdan kalma bir sinirim var yağmur yağıyor ankarada ve ben birazdan dışarıda olacağım ve biliyorum her şey gibi yine unutacağım ben mutsuz olamam mutluluk benim mayam.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sabah işe giderken tebessüm etmeli hayata. ilk adımını attığınızda dışarıya şöyle temiz havayı (gerçi şehirde farklı ya) bir teneffüs edin ciğerlerinize doldurun enerjiyi, Güneşin ilk ışıklarına bakın çekin bakışlarınızla mutluluğu ve gördüğünüz ilk kişiye bir merhaba deyin iyi sabahlar deyin bakın o gün sizin için nasıl geçecek..

0|0
    0|0
  • artık inadına güzel gün deyince yaşıyorum bende ne yapalım hayat bu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim için sıradan bi gün her gün gibi... eksiden di çok eskiden... sezen dinlesm var:(

0|0
    0|0
  • Dün öyle demiştim ama bugün malesef yine kötü yine kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...