Alerji ilaçlarının etkisi ne kadar sürüyor?

Arkadaşlar allerji ilaçları kullandığınız sürecemi etkili, bırakınca herşey eskiyemi dönüyor bilgisi olan varmı acaba?

0|1
3|1

En İyi Kız Görüşü

• testleri nerede ve nasıl yaptırdınız acaba öğrenebilrimiyim.. bendede hapşuruk var aşırı hemde test yaptırıcam ama nerede onu bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • Göğüs hastalıkları uzm istedi aynı hastanede yapıldı koluma akupunktur tarzı ince iğneler batırdılar 40-50 tane o şekilde tespit edebiliyorlarmış sonrada ilaç almaya başladım...

• Hapşuruk için test yapılmıyor ciltte olan sorunlar için yapılıyor test deri yama testi.

• Alttaki beyefendinin bahsettiği alerji değil bronşit için yapılmıştır bronşit olacak kadar ileri bir durum var mı diye ben her sene giderim gözlerimde kızarıklık olmasına rağmen yapılmadı hiç bir test sadece deride kızarıklık, yaralar, lekeler vs olduğunda yapılan bir deri yama testi var.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bıraktıktan bir süre sonra geri dönüyor malesef. Çünkü bence alerji değil sürekli gökyüzünde devam eden chemtrails spreylemesinin sonucu olarak vucudumuzun verdiği tepki hepsi. Yazık çok yazık...

0|0
    0|0

• aynen öyle oluyor..düzenli tedavi olmazsanız astıma kadar yolu var..bir uzmana görünmenizi şiddetle öneririm..kan testi ile bakıyorlar,gerekirse deri testi vs..

0|0
    0|0
    • Test Yaptırdım, sabahları hapşırık var, ilaç verdi doktor şimdi iyiyim fakat ilaç bitince ne olucak, onu merak ettim, tekrar eskiye dönersek hiç iyi olmaz bu...

Erkekler Ne Diyor 1

• Alerji normal şartlarda vücut için tehdit olmayan maddelerin bağışıklık sistemi tarafından tehdit olarak algılanması sonucu alerjene karşı verilen tepkilerdir. İlaç tedavisi sonrası eski hale dönüş gerçekleşir çünkü bağışıklık sistemi alerjenleri hafızasına alır ve her karşılaşmada aynı tepkiyi verir. Alerjenlerin tespit edilmesi ve vücuttan uzak tutulması gereklidir. Bahar aylarında ortaya çıkan polen vs ye bağlı olan rahatsızlıklarda bu süre zarfında ilaç kullanmak gerekir. Diğer aylarda gerekli değildir. Sonuç olarak alerjiye neden olan madde ile karşılaştığınız sürece ilaç kullanmanız gerekecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...